Instagram'da yorum yazılmadığı halde hesap yorum yapmış

selamican

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da görmüş olduğunuz üzere bu sorunla karşılaşmaktayım. Instagram'da yorumu ben yazmadığım halde hesap yorum yazmış olarak gözüküyor. Sizce böyle bir şey mümkün mü? Sebebi ne olabilir?

Hesabınızın giriş kayıtlarını inceleyebilirmisiniz? Bir de hesabın kurulu olduğu maile bakarmısınız Instagram hesabınıza giriş yapılmışmı diye?

3. parti uygulama kullanma. Stalk yapmak için kullanılan programlar senin şifreni alıp illegal olarak kullanabilir. Bağlı cihazlara bak başka biri senin hesabına girmiş olabilir. Bu kim olabilir bir arkadaşın sevgilin vs. Bunun haricinde başka bir sebe

Hesabınızın giriş kayıtlarını inceleyebilirmisiniz? Bir de hesabın kurulu olduğu maile bakarmısınız Instagram hesabınıza giriş yapılmışmı diye?

Ayarlar ve gizlilik, hesaplar merkezi, şifre ve güvenlik ve son olarak giriş yaptığın yerler'e tıkla.
Son giriş yapılan yerlerde benim kullandığım cihaz dışında bir cihaz gözükmüyor.

3. parti kullanan bir uygulama da kullanmıyorsanız, yorum yapıp unutmuşsunuzdur. Olabilir insanlık hali. Veya bir kardeşiniz varsa telefonu bir an alıp saçma bi yorum yapmış olabilir.

Mümkünmüş ki olmuş. Hesabınıza biri girmiş olabilir, yanlışlıkla yazmış olabilirsiniz, hatırlamıyor olabilirsiniz, veya bir hata.
Cevap için teşekkürler. Yorumları incelediğim zaman yazdığım yorumun üstünde Instegram kullanıcısı yazıyordu. Hesap giriş yerlerini incelediğimde benim kullandığım cihaztan başka bir cihaz gözükmüyor.

3. parti kullanan bir uygulama da kullanmıyorsanız, yorum yapıp unutmuşsunuzdur. Olabilir insanlık hali. Veya bir kardeşiniz varsa telefonu bir an alıp saçma bi yorum yapmış olabilir.
Evet o ihtimalde var. Yanıt için teşekkürler.

Herkese cevaplar için teşekkür ederim.

3. Parti kullanım sonucu hesabın tokeni uygulama geliştiricisine gider. Misalim YouTube abone ve like hilelerinde hesabı bir TV'ye bağlamak gibi. 1 2 abone evet gerçekten gelir ama hesabından feragat edersin. Bende de YouTube üzerinden oldu bıktım sonra +18 içerikler yükleyip YT hesabımı sildirdim. Olması lazımdı.

Geri
Yukarı