Instagram'daki Duft Collection orijinal mi?

SomeOne12

Hectopat
Instagram'da @duft. Collection diye bir sayfa gördüm. Parfümlerin fiyatları normal fakat bazıları indirimde çok ucuz geldi, bunlar orijinal midir? Alan ya da bilen varsa cevap verirse mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'da @duft. Collection diye bir sayfa gördüm. Parfümlerin fiyatları normal fakat bazıları indirimde çok ucuz geldi, bunlar orijinal midir? Alan ya da bilen varsa cevap verirse mutlu olurum.

Orijinal değildir diye istediğim parfümü indirimdeyken almadım şimdi çok pişmanım sürekli orijinal olduğunu söylüyorlar. :(

Duftcollection sitesinin güvenilirliği konusunda bir araştırma yapayım dedim bir tek burada paylaşım bulabildim. Alacağım parfüm inanılmaz uygun fiyatlı ama bir arkadaş orijinal parfüm satıyor dese de tam bir ikna olamadım. Şunu diyebilirsiniz alma o zaman :) Haklısınız ama içim de gitmiyor değil. Yok mu başka alan arkadaşımız yorum yapsa. Sonra uğraşmayalım :)

Ben sipariş verdim ürünler orijinal ama sadece kargo biraz geç geldi.
Dostum bize biraz daha detay verebilir misin? Ne aldın mesela? Daha önce kullandığın parfüm müydü?

Duftcollection sitesinin güvenilirliği konusunda bir araştırma yapayım dedim bir tek burada paylaşım bulabildim. Alacağım parfüm inanılmaz uygun fiyatlı ama bir arkadaş orijinal parfüm satıyor dese de tam bir ikna olamadım. Şunu diyebilirsiniz alma o zaman :) Haklısınız ama içim de gitmiyor değil. Yok mu başka alan arkadaşımız yorum yapsa. Sonra uğraşmayalım :)

Dostum bize biraz daha detay verebilir misin? Ne aldın mesela? Daha önce kullandığın parfüm müydü?

Diyor sauvage aldım daha önce boynerden almıstım gerekli sorgulamaları da yaptım orijinal ürün

Sağ ol dostum cevap için.

Dostum sen aldın mı mağazadan?

Almadım kanka indirim bitmiş zaten sephoradan alacağım boynerede pek güvenemiyorum Şikayetvar kısmından dolayı.

Sağ ol dostum cevap için.

Dostum sen aldın mı mağazadan?

Almadım kanka indirim bitmiş zaten sephoradan alacağım boynerede pek güvenemiyorum Şikayetvar kısmından dolayı.

Boyner’de so

Boyner’de sorun yaşayacağını zannetmiyorum. Yakın zamanda Hugo Boss Different aldım. Sonuna kadar güvenirim. Aklında soru işareti olmasın. DuftCollection’da Dior Homme Intense hala stokta ve fiyatı uygun ama risk almayacağımdan vazgeçtim.

Boyner'de so.

Boyner'de sorun yaşayacağını zannetmiyorum. Yakın zamanda hugo boss different aldım. Sonuna kadar güvenirim. Aklında soru işareti olmasın. Duftcollection'da diyor homme ıntense hala stokta ve fiyatı uygun ama risk almayacağımdan vazgeçtim.

Hocam homme intense neredeyse yarı fiyatı Dior savuage da öyle bir indirimdeydi bana pek güven vermedi site açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı