Instagram'dan ayakkabı sayfası önerisi

MeanIt

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle belirteyim ki orijinal ayakkabı gibi bir derdim yok. Ekteki ayakkabıyı orta halli bir fiyata Instagram'dan almak istiyorum. Instagram'dan almak isteme sebebim dolap vb yerlerde hem alıcıdan hem satıcıdan komisyon aldığı için ürünlerin elime çok daha pahalıya ulaşması. Ekteki ayakkabıyı ortalama 200 civarı alabileceğim bir sayfa arıyorum. Shoedaybutik adlı bir sayfa gördüm ama güvenilirliğinden emin olamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221204_110204.jpg
    Screenshot_20221204_110204.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle belirteyim ki orijinal ayakkabı gibi bir derdim yok. Ekteki ayakkabıyı orta halli bir fiyata Instagram'dan almak istiyorum. Instagram'dan almak isteme sebebim dolap vb yerlerde hem alıcıdan hem satıcıdan komisyon aldığı için ürünlerin elime çok daha pahalıya ulaşması. Ekteki ayakkabıyı ortalama 200 civarı alabileceğim bir sayfa arıyorum. Shoedaybutik adlı bir sayfa gördüm ama güvenilirliğinden emin olamadım.

Replika ayakkabı en az replika telefon kadar sağlığa zararlıdır.
Sırf toplum baskısından dolayı alacağınız bu 200TL'lik replika ayakkabı sağlığınızın bozulmasına neden olabilir?
Eklemek gerekirse, Instagram'da hiçbir satıcıya güven olmaz.

Sırf toplum baskısından dolayı alacağınız bu 200TL'lik replika ayakkabı sağlığınızın bozulmasına neden olabilir?
Toplum baskısından dolayı değil de bu tip ayakkabılar hoşuma gidiyor ve daha çok rahat ediyorum bu ayakkabılarda. Ayrıca eklemek gerekirse uzun zamandır maalesef zaten replika ayakkabı giyiyorum. Belki satın alan birkaç kişi yazar diye açtım postu. Cevap için yine de teşekkürler.

Selamlar tekrardan. Tonny Black Tb251 ayakkabı aldım. Bir tane ayakkabı daha alacağım ama orjinal ayakkabılar hakkında fikriniz vardır diye ayrı konu açmak istemedim buraya yazayım dedim. Sizce Salvano Class Hı 2Pr ayakkabı Flodan 250 civarı bir fiyata alınır mı? Sonuçta replika bir blazer alsam da bu fiyatlarda olacak ve pek dayanmayacak.
Sizce bu ayakkabı da dayanıklı mıdır, yani en azından öyle görünüyor mu ben pek anlamam da.
Salvano Class Hı 2Pr nin siyah beyaz renk siyah deri modelinden bahsediyorum bu arada

@Evan MacMillan

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221205_222806.jpg
    Screenshot_20221205_222806.jpg
    251,5 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı