Instagram'dan bir kıza çıkma teklifi yapmak ne kadar doğru?

Bak dostum tam bende senin gibiydim. Diğer insanlara karşı hiç utangaç değildim. Ama o'na gelince bir anda heyecandan elim ayağım titriyordu. Yanına gidemiyordum,sadece uzaktan gülümsüyordum. Sonra bir baktım ki o başkasının olmuştu. İçimdeki pişmanlık,utangaçlığımdan dolayı onu kaybetmem beni çok üzmüştü. Yapamam deme yap. Şu an daha erkenken ve zamanın varken kaybetme derim. Yoksa benim gibi o'nu elinden kaçırdığın için ilerde çok pişman olursun. Direk açıl demiyorum ama dediklerimi yap,diğer arkadaşların dediklerini yap,sohbet et,sorular sor. Sakın utanma,utanırsan kaybedersin...
Anladım hocam. Çok sağolun deyerli vaktinizi ayırıp tavsiye verdiğiniz için🙂
Keşke siz de istediğinize kavuşsaydınız😕
O zaman ben dediklerinizi yavaştan uygulayıcam. Bakalım artık neler gelicek başımıza😀

Anladım hocam. Çok sağolun deyerli vaktinizi ayırıp tavsiye verdiğiniz için🙂
Keşke siz de istediğinize kavuşsaydınız😕
O zaman ben dediklerinizi yavaştan uygulayıcam. Bakalım artık neler gelicek başımıza😀
Önemli değil dostum. Ben istediğime belki kavuşamadım ama en azından bir sürü tecrübe öğrendim :) En kötü tecrübe edinirsin ve senin için bir hikaye olarak kalır. Bu arada sakın unutma bunu da çok fazla ümit edip kabul edicek diye gaza gelirsen kabul etmediğinde tarif edilemeyecek duygularla karşı karşıya kalırsın. Her zaman gelebilecek en kötü cevaplara hazır ol ki hayal kırıklığı yaşamayasın :)

Önemli değil dostum. Ben istediğime belki kavuşamadım ama en azından bir sürü tecrübe öğrendim :) En kötü tecrübe edinirsin ve senin için bir hikaye olarak kalır. Bu arada sakın unutma bunu da çok fazla ümit edip kabul edicek diye gaza gelirsen kabul etmediğinde tarif edilemeyecek duygularla karşı karşıya kalırsın. Her zaman gelebilecek en kötü cevaplara hazır ol ki hayal kırıklığı yaşamayasın :)
Hocam dediğiniz üzere küçük bir operasyon yaptım😀 İlk etap tamamlandı. Kız takip atmamı istedi. Dediğim gibi önceleri beni tanımıyorumuş. O yüzden istememiş.
Düzenleme: GT yapmıyacakmış😐
Yapmama sebebi : Bana GT yaparsa bile bir şeyin deyişeceğine inanmıyormuş😒

Son düzenleme:
Hocam dediğiniz üzere küçük bir operasyon yaptım😀 İlk etap tamamlandı. Kız takip atmamı istedi. Dediğim gibi önceleri beni tanımıyorumuş. O yüzden istememiş.
Düzenleme: GT yapmıyacakmış😐
Yapmama sebebi : Bana GT yaparsa bile bir şeyin deyişeceğine inanmıyormuş😒
Naz yapacak biraz kızların çoğu böyle aslında :) Siz yine de devam edin GT yapmasın veya yapsın bu önemli değil :) Belki'de GT yapmaması'nın nedeni önceki erkek arkadaşlarından dolayı verilen kötü bir tecrübe olabilir. Sizi onlardan farklı görünce anında GT yapar mesajda atar. Sadece biraz daha zaman verip farkını ortaya koy :)

Naz yapacak biraz kızların çoğu böyle aslında :) Siz yine de devam edin GT yapmasın veya yapsın bu önemli değil :) Belki'de GT yapmaması'nın nedeni önceki erkek arkadaşlarından dolayı verilen kötü bir tecrübe olabilir. Sizi onlardan farklı görünce anında GT yapar mesajda atar. Sadece biraz daha zaman verip farkını ortaya koy :)
Erkek arkadaşı olmamış hiç. Zaten erkeklerin takipini kabul etmiyormuş😀 ben ilkim🙂

Erkek arkadaşı olmamış hiç. Zaten erkeklerin takipini kabul etmiyormuş😀 ben ilkim🙂
O zaman şimdi daha çok şansınız var :) Ona her erkeğin aynı olmadığını göster ve ondan sonra ben mutlu sona ulaşacağına inanıyorum :) Ama dediğim gibi en kötü cevaplara'da hazır ol :) İnşallah istediğin gibi olur dostum :)

O zaman şimdi daha çok şansınız var :) Ona her erkeğin aynı olmadığını göster ve ondan sonra ben mutlu sona ulaşacağına inanıyorum :) Ama dediğim gibi en kötü cevaplara'da hazır ol :) İnşallah istediğin gibi olur dostum :)
Tamam hocam. ALLAH yardımcınız olsun🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı