Instagram'dan mahkemeye verilir miyim?

Evet doğru söylüyor, fakat onlar kimliği belli olan kişiler.
Belli değilse ve aradan 1 yıl 2 yıl geçtiyse biraz zor değil mi?

Yani dava edildiyse bir şekilde bulurlar. Ama bu sisteminde açığı var tabii. Ben bu elemana etmedim hesaba ettim derseniz. Veya isim vermeden küfür ederseniz yetersiz delile dönüyor iş.

Yani dava edildiyse bir şekilde bulurlar. Ama bu sisteminde açığı var tabii. Ben bu elemana etmedim hesaba ettim derseniz. Veya isim vermeden küfür ederseniz yetersiz delile dönüyor iş.
Yok dm yoluyla. Ama hesap komple kapandı. Kapanmasa bile isim değişince zor. Aradan aylar yıllar geçmiş sadece elde ss var. İnstagram ıp vermezse nerden bulacaklar. Btk log kayıtları 2 yıl sonra siliniyor. İnstagramda 90 gün yada 1 yıl sonra siliyor

Bulamaz, vermiyor. Merak etmeyin. Fakat bu önünüze gelene küfür edin demek değil.
Buna benzer yeni bir durum yaşadınız mı acaba?

Yok dm yoluyla. Ama hesap komple kapandı. Kapanmasa bile isim değişince zor. Aradan aylar yıllar geçmiş sadece elde ss var. İnstagram ıp vermezse nerden bulacaklar. Btk log kayıtları 2 yıl sonra siliniyor. İnstagramda 90 gün yada 1 yıl sonra siliyor

Buna benzer yeni bir durum yaşadınız mı acaba?
BTK Log kayıtları ne alaka? BTK neyin logunu tutuyormuş ki? IP adreslerinin kime atandığının mı? :D
Onu ISS tutar, BTK değil. Instagram'daki log kayıtları silinmez. O şirketin eline geçen veriler zor silinir.

Evet, yaşadım.

BTK Log kayıtları ne alaka? BTK neyin logunu tutuyormuş ki? IP adreslerinin kime atandığının mı? :D
Onu ISS tutar, BTK değil. Instagram'daki log kayıtları silinmez. O şirketin eline geçen veriler zor

Onu ISS tutar, BTK değil. Instagram'daki log kayıtları silinmez. O şirketin eline geçen veriler zor silinir.

Evet, yaşadım.
O zaman neden bulunmuyor fake hesap

O zaman neden bulunmuyor fake hesap
O zaman bulunurmu silinmezse

Evet, yaşadım.
O zaman bulunurmu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı