Instagram'dan virüs bulaşır mı?

Cronus.xy

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sorum bu. Hiçbir linke tıklamadan sadece hesaplara girmek, postlara bakmak gibi şeylerden virüs bulaşır mı? Fazla paranoyak biriyim😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum bu. Hiçbir linke tıklamadan sadece hesaplara girmek, postlara bakmak gibi şeylerden virüs bulaşır mı? Fazla paranoyak biriyim😄

Evet. Hatta direk Instagram'a girdiğin de telefona trojan giriyor. Kendim yaşamıştım.

Neden olsun ki? Zaten yanlış hatırlamıyorsam bir ara yine bununla ilgili bir konu açmıştın.

Eğer İnstagram'dan virüs bulaşmış olsaydı, 2,35 milyar insanın güvenlik ilkeleri ihlal edilmiş olurdu, ama tabiki bazı dolandırıcılar hikayelerine link koyarak seni kandırabilirler, tavsiyem hiç bir linke basmaman. Güvenle kullanabilirsin diğer türlü.

Hayır, neden böyle düşündünüz? Sanırım siz daha önce storydeki linke tıkladım ama ikinci defa tıklamadım diye konu açmıştınız. Bu kadar paranoyak olmayın.

Eğer Instagram'dan virüs bulaşmış olsaydı, 2, 35 milyar insanın güvenlik ilkeleri ihlal edilmiş olurdu, ama tabii ki bazı dolandırıcılar hikayelerine link koyarak seni kandırabilirler, tavsiyem hiçbir linke basmaman. Güvenle kullanabilirsin diğer türlü.

Yok hocam dediğim gibi hiçbir linke tıklamam.

Hayır, neden böyle düşündünüz? Sanırım siz daha önce storydeki linke tıkladım ama ikinci defa tıklamadım diye konu açmıştınız. Bu kadar paranoyak olmayın.

Evet açmıştım. Bu konularda fazla paranoyaklaşıyorum.

Geri
Yukarı