WhatsApp’ı silecek misiniz?

• Konuyu başlatan Frik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Frik

Kilopat
Makaleler
2
Evet bildiğiniz üzere verilerin satılması yasallaştırıldı. Peki hala WhatsApp’ı kullanmaya devam edecek misiniz? Zaten ilgi çekici hiçbir özelliği yok aslında herkes çok yaygın diye kullanıyordu ve böylece tekel oldu. Ben okul grupları yüzünden şu anlık silemeyeceğim, ama diğer bütün grupları Discord'a ya da başka bir uygulamaya taşıyacağız, WhatsApp’dan gelen dm’leri de yine başka bir uygulamaya ya da iMessage’a yönlendireceğim. Arkadaşlarımla da okul öğretmenlerine ve müdür yardımcısına mesaj atıp başka bir platforma taşınmayı rica edeceğiz. Böylece ben WhatsApp’ı tamamen sileceğim, sizin de kullanma zorunluluğunuz yoksa tavsiye ediyorum. İki tık yapıp alıştığınız düzeni değiştirmek çok zor değil. Hem daha güvenli hem de daha kullanışlı bir sürü mesajlaşma uygulaması var.

Sanki devlet başkanısın bilgilerini satsalar ne olur diyecek arkadaşlar lütfen mesaj yazmasın, lütfen verilerin ne kadar önemli olduğunu ve neleri etkileyebileceğini biraz araştırın.

8 Şubat'ta sileceğim. Yüksek ihtimalle.
Devlet başkanı değilim, arayan soran da yok. Bi sınav tarihlerini öğreniyorum. Okullar açılırsa onada gerek kalmayacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı