Instagram'ın hikayeyi birçok ülkede sebepsizce engellemesi

LuNİZz 1989

Hectopat
Yer
Çankaya,Ankara
Daha fazla  
Meslek
Yetkili Servis (Xiaomi)
Herkese merhaba. Bugün Instagram'da yakın arkadaşlarım ile paylaştığım videoyu Angorra vb. ülkelerde yasakladı. Sebebi nedir? Arkadaşlarım hikayeye girdiğinde siyah ekran görüyorlar.
Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç kez başıma geldi lakin bende telifli müzikten ötürü Karayipler´de falan yasaklanmıştı. Sebebi yazmıyor mu altında?

Herkese merhaba. Bugün Instagram'da yakın arkadaşlarım ile paylaştığım videoyu Angorra vb. ülkelerde yasakladı. Sebebi nedir? Arkadaşlarım hikayeye girdiğinde siyah ekran görüyorlar.
Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Trabzonspor'a yenildiği için yasaklanmıştır.

@LuNİZz 1989 bütün arkadaşlarınızda mı siyah gözüküyor? Bir de sizde de siyah gözüküyor mu zira bazen ben hikaye paylaştığımda fotoğraf veyahut videoyu paylaşmak yerine simsiyah aynı boyutlarda (örneğin 1000x1000 piksel) bir görüntü paylaşıyor İnstagram.

@LuNİZz 1989 bütün arkadaşlarınızda mı siyah gözüküyor? Bir de sizde de siyah gözüküyor mu zira bazen ben hikaye paylaştığımda fotoğraf veyahut videoyu paylaşmak yerine simsiyah aynı boyutlarda (örneğin 1000x1000 piksel) bir görüntü paylaşıyor Instagram.

Hayır tamamen ggörebiliyorum ben sadece paylaştığım kişiler göremiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı