Insurgency için BattlEye'yi kurmak zararlı mıdır?

ZechPhoenix

Hectopat
Yer
İstanbul/Büyükçekmece
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarım
Arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim gibi Battleye'yi kurmak zararlı mıdır? Birkaç kişi BattlEye'nin bilgisayarın uzaktan kontrole açık olduğunu söylemişler. Bilgisayara zarar verir diye kurmaktan çekiniyorum Battleye'yi.

Son düzenleme:
Eğer oyunun içinde gelmiyorsa kurmana gerek yok. BattleEye dediğin şey anti hiledir. Zaten halihazırda bu sistemi kullanan çok oyun var. Uzaktan erişime açık olsa kullanılmazdı diye düşünüyorum. Mesela Rainbowun içinde istesende istemesende geliyor. Silersen oyuna giremezsin.

Eğer oyunun içinde gelmiyorsa kurmana gerek yok. BattleEye dediğin şey anti hiledir. Zaten halihazırda bu sistemi kullanan çok oyun var. Uzaktan erişime açık olsa kullanılmazdı diye düşünüyorum. Mesela Rainbowun içinde istesende istemesende geliyor. Silersen oyuna giremezsin.
Geldi fakat yüklemedim.

Bu seferde insurgency aniden kapanmaya başladı. -_-
Bunun antihile ile alakalı olduğunu sanmam bunun için ayrı bir konu açın derim. Bu battleye denen arkadaşı çoğu oyunun içinde geldiği için kullanıyorum. Ve daha önce İnsurgency oynamışlığım var. Böyle bir şey ile karşılaşmadım.
Bana battleye ı kurmak istermisiniz diye de sormamıştı size nasıl böyle bir seçenek sunabilir ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı