Insurgency: Sandstorm beta tarihi belli oldu

DenizG101

Hectopat
Arkadaşlar konuyu benim gibi bu oyunu uzun süredir bekleyen kişilere bilgi vermek amacıyla açıyorum. Bildiğiniz üzere Haziran ayında 'Insurgency: Sandstorm' adlı oyun pre-order olarak satışa sunulmuştu ön siparişte satın alan kişiler bu ay içerisinde oyunun beta sürümüne erken erişim sağlayabilecekler. Hepsi bu kadar değil, oyunda 2 adet beta olacak, bu iki betadan ilki 9 Ağustos tarihinden 13 Ağustos tarihine kadar erişilebilir olacak ve 3 adet harita içerecek, bu betanın amacı oyuncuların karşılaştığı çoğu bugu düzeltmek ve sonraki beta da oyunu daha oynanabilir hale getirmek. Diğer beta ise 30 Ağustos tarihinde başlayacak ve oyun betadan çıkana kadar oynanabilir olacak bu beta ise 6 adet harita içerecek. Bu arada bütün bunları yabancı bir YouTube kanalından gereli videoyu izleyerek yazdım bu yüzden daha fazla bilgi almak isteyen varsa kanalı not olarak ekliyorum. Eğer "Güzel ama ingilizce" diyecek olursanız videoyu izlemenize gereli yok beta hakkında genel olarak bütün bilgileri buraya yazdım.

Video linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk oyunu çöp PC'lerde bile gayet güzel grafiklerle gayet akıcı oynanabiliyor. Umarım bu da öyle olur:)

İlk oyununda Source kullanıyordu. Source eski bir motor olduğu için ışıklandırmayı Bloom efekti ile sunuyordu.
Motoru değiştirmeleri iyi olmuş. Source motorunda ışıklandırma çok kötü gözüküyor. Şahsen çöl temalı haritalarda güneş parlamasından adamları bile seçemiyordum.

Ayriyeten yeni oyun motoru ile birlikte oyun yapımcılarından daha büyük haritalar bekliyorum. Şahsen bu oyuna Battle Royale mod'unun bile güzel gidebileceğini düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@Kavin @26318 Yeni çıkacak oyunda Unreal Engine kullanılıyor bunu biliyorsunuzdur zaten. Ben bir yandan Rising Storm 2: Vietnam adlı oyunu da oynuyorum ve bu oyunda unreal engine kullanılıyor oyun grafikleri ile şahane bir oyun ve düşük seviye bilgisayarlar da bile oynanabilir bir oyun ben GT640M model ekran kartı ve i7 3630qm işlemci ile yüksek ayarlarda rahat şekilde +35 FPS görebiliyorum. Bu yüzden yeni çıkacak Insurgency: Sandstorm oyununun düşük seviyeli bilgisayarlar da oynanabileceğini düşünüyorum. 9 Ağustosu bekleyip göreceğiz :D.
@Kavin @26318 Oyunu indirdim ve oynamaya çalıştım fakat bilgisayar patates. Insurgency'nin ilk oyununu en yüksek ayarlarda rahat +40 FPS ile oynuyordum fakat yeni oyunu en düşükte bile oynayamadım FPS genel olarak 29 civarlarında ve sürekli ama sürekli drop yiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı