Insurgency: Sandstorm pre-order satışta

DenizG101

Hectopat
Arkadaşlar benim gibi bu oyunu bekleyenlerin olduğunu varsayarak bu konuyu açıyorum. Bildiğiniz üzere şuan pre-order olarak satışta ve eylül ayında erişilebilir olacak, pre-order alanlar birkaç hafta önceden erken erişim sağlayabilecekler ve steam'de gösterildiği üzere bonus olarak bir şeyler kazanacaklar. Şimdi akıllarda ki asıl soru sistem gereksinimleri ne olacak acaba? bu soruyu bende kendime soruyorum çünkü oyunun satışa çıkmasını uzun sürelerdir bekliyorum fakat sistemimden dolayı korkuyorum eğer ön satışta alıp da oynayamaz üstüne de param giderse diye. Oyunun steam sayfasında herhangi bir sistem gereksinimi açıklanmadı ve şuanda resmi bir sistem gereksinimi açıklaması yapılmadı. Bu konuyu açmamda ki asıl amaç bilgili kişilerin oyunun ihtiyaç duyacağı sistem gereksinimlerini tahmin edebileceğini düşünmem. Bildiğiniz üzere insurgency: sandstorm gameplay videolarında grafikler çok üst düzey durmuyordu yine ilk oyunu andırıyordu. Bu yüzden şu soruyu sormak istiyorum insurgency'nin ilk oyununu yüksek grafik ayarlarında oynatan bir bilgisayar yeni çıkacak olan insurgency: sand storm oyununu düşük-orta ayarlarda rahatlıkla oynatabilir mi?

Steam satış sayfası: Save 10% on Insurgency: Sandstorm on Steam

Resmi olmayan sistem gereksinimi sayfası: Insurgency: Sandstorm Sistem Gereksinimleri [PC]

Büyük ihtimal oynarsınız zaten çok ağır bir oyun değil genel olarak optimize edilmişe benziyor. Oyun henüz yapım aşamasında olduğundan paylaşmamış olabilir zaten video da sadece grafik ve ateş etme sahneleri var başka da bir şey yok. Hatırladığım kadarıyla ön sipariş verilse de çıktığı zamana göre değerlendiriyor diye biliyorum yani oyun indirime açılınca beğenmezseniz iade kabul oluyor diye biliyorum araştırmanız lazım ön sipariş için vardı buna benzer konular. 14 günü geçse de oyun zaten çıkmadığı için o günler sayılmıyor diye biliyorum.

Bu oyunu uzun süredir bekleyenlerden birisiyim, ilk oyunda grafikler en üst ayarlarda daha iyi çalışıyordu biraz optimizasyon sorunu vardı. Ben ilk oyunu açacak bir sistemin bu oyunu da rahat oynatacağını düşünüyorum. Hepimize hayırlı olsun :)

Bu oyunu uzun süredir bekleyenlerden birisiyim, ilk oyunda grafikler en üst ayarlarda daha iyi çalışıyordu biraz optimizasyon sorunu vardı. Ben ilk oyunu açacak bir sistemin bu oyunu da rahat oynatacağını düşünüyorum. Hepimize hayırlı olsun :)
GT640M model bir ekran kartı var şuan bende sizce yeterli olur mu? eğer yeterli olur derseniz şuan satın alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı