Intel 10. nesil işlemci fiyatları belli oldu!

Merakla beklenen yeni işlemci fiyatları belli oldu!
Kaynak: videocardz.com
intel.png

Bir de bunların AMD ile karşılaştırması olsa çok iyi olurdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşündüğümden daha ucuz ve gayet alınabilir duruyor. 125W bana oldukça iyimser geldi. Büyük ihtimalle base frekansta 125W emeyecek 🙂

Şimdi baktım AMD'nin sitesinden 3950X 750 dolar 3900X 450 dolar tabii AMD TDP konusunda daha önde 7 nm faydası.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Shimada Sensei Sensei Zen 3 mimarili işlemcileri görmek lazım karar vermek için ama fiyat konusunda eş gibiler artık performanslı olan kazanıcak, fakat ben bu 5,1 5,2 kısımlarına pek inanamıyorum. yani stabil olarak oralarda kalabileceğine.

Çok pahalı alınabilecek en düşük fiyatlı işlemci i5-10600, 192 dolar. Buna %18 KDV, %8 ötv ekle 244 dolar. Çarp 7 ile en az 1712TL.

Firmalar bunu en az 1800TL'nin altına satmaz, 1800-2000TL arasında satılır artık.

Pardon 213 dolar'mış, bakarken bir altındaki işlemci fiyatına bakmışım. Siz hesaplayın artık.

Çok pahalı alınabilecek en düşük fiyatlı işlemci i5-10600, 192 dolar. Buna %18 KDV, %8 ÖTV ekle 244 dolar. Çarp 7 ile en az 1712TL.

Firmalar bunu en az 1800TL'nin altına satmaz, 1800-2000TL arasında satılır artık.
Bu fiyatlar seni o kadar etkilemiş ki yanlış okumuşsun. Bugünde hepimiz için yakıyorum.(İftardan sonra)

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı