Intel 10750H yükte 95 dereceye ulaşıyor

emir_berkay

Picopat
Daha fazla  
MSI GF 65 Thin 10ue laptopumda Intel 10750H işlemcim LoL ve Valorant'ta 85-95 derece araları geziyor. Cooler Boost açıkken monitör klavye mouse ve Ethernet kablosuna bağlı oynuyorum. Normal midir bu sıcaklık? Daha yeni aldım.

Laptop ısınma sorunlu, işlemci de ısınan bir model, normal duruyor. Undervolt yapabilirsiniz. @erengore müsait ise UV konusunda yardımcı olabilir, müsait değilse şu rehberinden yararlanabilirsiniz:

Laptop ısınma sorunlu, işlemci de ısınan bir model, normal duruyor. Undervolt yapabilirsiniz. @erengore müsait ise UV konusunda yardımcı olabilir, müsait değilse şu rehberinden yararlanabilirsiniz:
Süper rehber bence rehberle yapması daha iyi olur. Rehberde nasıl yapılacağı yazıyor ama ben de anlatabilirim en müsait zamanımda. Şu an birtakım konular üzerinde çalışıyorum.

Süper rehber bence rehberle yapması daha iyi olur. Rehberde nasıl yapılacağı yazıyor ama ben de anlatabilirim en müsait zamanımda. Şu an birtakım konular üzerinde çalışıyorum.
onları tam bilmiyorum istesem yaparım ama yapmak istemiyorum fps çok iyi veriyor zaten acaba diyorum monitöre bağlı şarjda ve kualklık mouse üstüne ethernet kablosundanmı oluyor dedim

MSI GF 65 Thin 10ue laptopumda Intel 10750H işlemcim LoL ve Valorant'ta 85-95 derece araları geziyor. Cooler Boost açıkken monitör klavye mouse ve Ethernet kablosuna bağlı oynuyorum. Normal midir bu sıcaklık? Daha yeni aldım.
laptopum da cözemediğim ısınma problemi vardı. pil-güç seçenekleri-plan ayarlarını değiştir-gelişmiş güç ayarlarını değiştir-işlemci güç yönetimi-en düşük işlemci durumuna gelip prize takılı 98 yapıcaksınız, ondan sonra en yüksek islemci durumuna giriceksiniz oda prize takılırken 98 yapıcaksınız 95 den aşağa inmeyen sıcaklığı max 72 görüyorum artık

Yeni konular

Geri
Yukarı