Rehber Intel 11. Nesil Mobil İşlemcilerde Undervolt Kilidi Kaldırma

Hocam sıcaklıklar ne durumda hiç demediniz ASUS TUF serisi 2021 yilinda rezalet ya adamlar bakir boru yeri yapip bakir boru koymamis aklima geldikce deliriyorum. BIOS'a gelirsek sansıniza küsün cogu serinin var.

Merhaba biraz konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın hocam, bu işlemi uygulamak istiyorum fakat cihaza herhangi bir zararı olur mu acaba?

Merhaba biraz konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın hocam, bu işlemi uygulamak istiyorum fakat cihaza herhangi bir zararı olur mu acaba?

Hayır hocam voltajı düşürerek sıcaklık düşüşü sağlanıyor FPS herhangi bir bir kayıp yok ayarları düzgün yaparsaniz.

Hayır hocam voltajı düşürerek sıcaklık düşüşü sağlanıyor FPS herhangi bir bir kayıp yok ayarları düzgün yaparsaniz.

Siz uyguladınızmı bu rehberdeki işlemleri peki hocam. Sağ olun yorumunuz için bu arada.

Siz uyguladınızmı bu rehberdeki işlemleri peki hocam. Sağ olun yorumunuz için bu arada.

Hocam arkadas F15 kullaniyor onda BIOS guncel oldugundan yapamadi F15 serisi ise onceki BIOS'a gecin sonra uygulayin calisiyor

Bütün ASUS cihazlardamı eski BIOS'a geçilmesi lazım yoksa sadece F15 serisindemi.

Neredeyse %70i diye düsunüyorum yöntemi dene eğer ki olusmuyorsa dosya kodlari girince garip bir hata aliyorsan muhtemelen downgrade lazim modelini ASUS sayfasindan gir BIOS Update özelliklerinden Intel Security Update tarzi bir şey varsa eski surume gec öyle yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…