Intel 945GCM-S2L Sisteme RAM Önerisi

devildrummer

Kilopat
Yer
Marmaris
Merhaba arkadaşlar benim sistemin : Intel 945GCM-S2L ,1 GB RAM DDR2, Asus X1550 Series 521 MB 128 Bit 250 Watt PSU .

Benim sistemimde 3 GB RAM vardı. Windows 7 yükledim sonra bir şeyler oldu. Sonra C'yi biçimlendirip tekrar 7'yi yüklemek istedim ama sistem bulunamadı falan dedi bende Tamirciye götürdüm (Casper'ın bayisindeki servise götürdüm ama BAKKALMIŞ) Bana sabit diskte virüs olduğunu ve RAM'ın ısıdan yandığını söyledi ve format atıp tekrar XP kurdu.

Şimdi ben yeni bir RAM alıp Windows 8 kurmak istiyorum ama ne RAM alacağım çözemedim. Bütçem :100 TL.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilip bilmeden öneri yapmayalım!
RAM'in ısıdan yanmış olsa bilgisayarın hiç çalışmaz. Sen şimdi Bilgisayarım'a sağ tıklayıp özellikler bölümünden RAM'inin ne kadar göründüğünü söyle. Daha sonrasında istersen öneri yaparız lakin bütçeni arttırıp yeni sistem kurmanı tavsiye ederim. Çünkü çok eski bir sistemin var.

pjwlu.bmp
[/URL][/IMG]

- - - Güncellendi - - -

Bu sisteme bişey yapamam gibime geliyo ama ben yeni RAM, ekran kartı alıp sabit diski değiştirip 8 kurduktan sonra deme keyfime :D (BÜTÇE 100 TL SIKINTI ORDA YENİ PC ÇOK ZOR :S)

- - - Güncellendi - - -

Ne yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı