Intel anakarta Wraith Prism takmak

Hocalarım bütçem olsa önerilerinizi gözden geçireceğim ama 150 TL maksimum verebiliyorum soğutucuya. Tasarımından gereği oldukça istediğim bir soğutucuydu Wraith Prism. Mandallı olduğundan kullanılabilir belki ama yapan birine denk gelmedim. O yüzden riske atmak istemiyorum. Kısaca başka alternatiflere yöneleceğim gibi görünüyor. ):
Wraith Prism mandallı bir soğutucu. Uyuşmaması için ne gibi sorunlar olabilir ki?
Uyar mı gerçekten hocam? Mandallı işlemciler için Intel'e uygun hale getirecek aparatlar satılıyor, nereden alabilirim o aparatı?

Hocalarım bütçem olsa önerileriniz gözden geçireceğim ama 150 TL maksimum verebiliyorum soğutucuya. Tasarımından gereği oldukça istediğim bir soğutucuydu Wraith Prism. Mandalla olduğundan kullanılabilir belki ama yapan birine denk gelmedim. O yüzden riske atmak istemiyorum. Kısaca başka alternatiflere yöneleceğim gibi görünüyor. ):

Uyar mı gerçekten hocam? Mandallı işlemciler için Intele uygun hale getirmek için aparatlar satılıyor, nereden alabilirim o aparatı?
Ben Snowman X4 Rainbow kullanıyordum, Wraith Prism'den 3-4 derece daha performanslı bir ürün. Önerebilirim eğer uyumluysa. Rainbow modeli zamlanmış ama normali ucuz.

Egzoz fan XF12025 mi? Çok benziyor.
Olay gittikçe komik oluyor.

İçim T6 hayranı ama Dark frezeer'ı da sevmiyor değilim.
Kasa benim değil bir arkadaşımın, egzoz fan modelini bilmiyorum.
500 TL'ye yaklaşıyor neredeyse sizin dediğiniz kombinasyonu yaparsam. Onun yerine 2. elden sıvı soğutma alırdım. :D
200+120=320 etmiyor mu ya fiyatlar mı arttı :D?

Kasa benim değil bir arkadaşımın, egzoz fan modelini bilmiyorum.

200+120=320 etmiyor mu ya fiyatlar mı arttı :D?
BioniX 120'nin tanesi 88 TL'di hocam en son.

200+176 oluyor. Tabii ortalama 105 TL'ye satılıyor BioniX 120.

Yeni konular

Geri
Yukarı