Intel atom sisteme işletim sistemi önerisi

Eren Aktas

Kilopat
  • Intel atom 1.6GHz 2 cekirdek 4izlek.
  • 2 GB RAM(MHz bilmiyorum)
  • 120GB SSD.
  • Ekran kartını bilmiyorum fakat 256MB.

Netflix'lik tarayıcıda gezinmelik mini 2D transformice sanalika aqw tarzı oyunlara girmelik bir sistemim var hangi işletim sistemini yüklemeliyim oldukça kararsızım. Windows 10 yüklemek istiyorum 2 GB RAM beni korkutuyor, Windows 8.1 aryüzü pek hoşuma gitmiyor. Windows 7 de çok eski gibi sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus x101ch minibookum var win7 hiç tat vermiyordu linux kurdum şimdilik memnunum. Win8 veya win 10 cihaza işkence olacaktır diye düşünüyorum. Modlu win 7 bulursanız temiz, onu yüklemeye çalışın. Eğer ilginiz varsa linux deneyebilirsiniz.

Linux tabiki. :)

Screenshot from 2022-11-04 21-28-13.png

Linux hiç kullanmadım zorlanacağımı düşünüyorum kurmam muhtemelen öneriliniz için teşekkürler Windows 7 Ultimate güzel gibi.
Yine de bir kur ya. Linux Mint indirirsen Windows 7 format diski gibi hazirlaniyor hic bir zorlugu yok. Kullanimi da oyle. Tak calistir. Belki seversin... Komut falan yok. Begenmezen geri donersin.

Yine de bir kur ya. Linux Mint indirirsen Windows 7 format diski gibi hazirlaniyor hiçbir zorlugu yok. Kullanimi da oyle. Tak calistir. Belki seversin... Komut falan yok. Begenmezen geri donersin.

Deneyeceğim.

Yine de bir kur ya. Linux Mint indirirsen Windows 7 format diski gibi hazirlaniyor hic bir zorlugu yok. Kullanimi da oyle. Tak calistir. Belki seversin... Komut falan yok. Begenmezen geri donersin.
deneyeceğim
peki nerden indirebilirim korsan yollar problem açar mı

Yeni konular

Geri
Yukarı