Intel AX201 "Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)" hatası

Umut Kavak

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Youtube'da video izlerken birden laptop takılmaya başladı ve sonrasında Wi-Fi seçeneğinin tamamen kaybolduğunu gördüm. Cihaza fiziksel olarak bir zarar vermedim. Sürücü güncellediğimde ise tekrar aynı fotoğraftaki noktaya geri dönüyor cihaz.

Nasıl çözeriz bu hatayı, donanımsal mıdır?

(MSI GF65 THIN 10SDR, Windows 10)

1674937776518.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. YouTube'da video izlerken birden laptop takılmaya başladı ve sonrasında Wi-Fi seçeneğinin tamamen kaybolduğunu gördüm. Cihaza fiziksel olarak bir zarar vermedim. Sürücü güncellediğimde ise tekrar aynı fotoğraftaki noktaya geri dönüyor cihaz.

Nasıl çözeriz bu hatayı, donanımsal mıdır?

(MSI GF65 Thin 10sdr, Windows 10)

Eki Görüntüle 1648747

Vallahi aynı sorun bende de var ASUS TUF benim de 2021 model ne yaptıysam düzelmedi.

Arkadaşlar wifi kartım tamamen kullanılamaz hale gelmişti.Devre dışı bırakıp aktif etmekle falan düzelmiyodu artık.En son bu videoyu buldum.Videodaki talimatları uyguladım düzeldi.Uzun vadede tekrar sorun başlar mı bilmiyorum ama şimdilik bir çözüm yolu daha bulmuş olduk.Şarj kablosunu söküp 60 saniye boyunca güç tuşuna basılı tutuyoruz ve bekliyoruz.Uzun vadede sorun yeniden başlarsa buraya yazıcam

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı