Intel Core 2 Duo ile oyun oynama

Lams

Hectopat
Intel Core 2 Duo işlemcim var. Ekran kartı Windows görüntü bağdaştıcı olarak görünüyor. Buraya Intel HD Graphics falan yükleyip oyun oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun içinde HD Graphics gibi dahili GPU yok diye biliyorum. Yani ekran kartı almadan oynayamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Core 2 Duo E7400 işlemci var ve bu işlemci bana yetiyor. İllaki oyun oynarken fazla performans almayacak çünkü işlemci eski bir işlemci.

Core 2 Duo ile oyun oynanır ama bazı oyunları akıcı oynatmayabilir, bu çok normal bir durum. Intel HD Graphics ile oyun oynamak istiyorsanız çok bir şey beklemeyin. CS 1.6, GTA San Andreas falan oynatır. Daha iyilerini beklemeyin.

Bende de Core 2 Duo E7400 işlemci var ve bu işlemci bana yetiyor. İllaki oyun oynarken fazla performans almayacak çünkü işlemci eski bir işlemci.

Core 2 Duo ile oyun oynanır ama bazı oyunları akıcı oynatmayabilir, bu çok normal bir durum. Intel HD Graphics ile oyun oynamak istiyorsanız çok bir şey beklemeyin. CS 1.6, GTA San Andreas falan oynatır. Daha iyilerini beklemeyin.
Aslında en dusukte Gta IV oynayabilir.

Geri
Yukarı