Intel Core 2 Duo ile Windows 10'a geçilmeli mi?

Makaleler
1
Daha fazla  
Benim külüstür PC'de Intel Core 2 Duo 3.00 GHz işlemci ve 2 GB RAM var. SSD desteği yok bildiğim kadarıyla. Bu sistem ile PC'ye Windows 10 kursam ne olabilir? PC çalışır mı, çöker mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 GB RAM ile Windows 10 önermem. SSD desteği diye bir şey yok. SSD'nin çalışma hızı düşük olabilir yani alması gereken hızı almayabilir ancak yine de HDD'ye göre çok daha hızlı olacaktır.

windows 7 32 bit kullanın.Minimum 4 gb ram, ssd olmadan windows 10 kurmayın.
Hocam ben Windows 7 Ultimate 64 bit kullanıyorum. İşte Microsoft'un 14 Ocak 2020'de desteği çekeceğinden dolayı geçeceğim. Ama bu sistem ile imkansız. SSD miktarı ne olmalı? Ne önerirsiniz? SSD, PC'nin neresine takılır?

Hocam ben Windows 7 Ultimate 64 bit kullanıyorum. İşte Microsoft'un 14 Ocak 2020'de desteği çekeceğinden dolayı geçeceğim. Ama bu sistem ile imkansız. SSD miktarı ne olmalı? Ne önerirsiniz? SSD, PC'nin neresine takılır?

Öncelikle BIOS'unu kontrol et. BIOS'un güncel olmalı. Eski bir bilgisayarsa, SSD masrafı yapmamanı ve sistemini güncelleştirmeni öneririm. SSD boyutu en az 250 gb olmalı. Kingston ya da Samsung bakabilirsin hepsiburadadan. PC'nin hard disk bölümüne takılır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı