Intel Core 2 Duo T5450 Windows 8.1 kullandığımda video izlerken ve oyun oynarken dııttt sesi geliyor

374025

Hectopat
Sistemim:
Intel Core 2 Duo T5450 @1.66 GHz çift çekirde X64 tabanlı işlemci.
RAM: 2 GB DDR2 RAM.
Ekran kartı: Onboard ekran kartı
Harddisk: Hitachi travelstar 120 GB SATA 1 HDD.

HDD Sentinel ile HDD'in sağlık durumunu paylaşır mısınız? Dıttt sesini videoya alıp burada paylaşabilir misiniz?

Şu an Windows 7 söyle anlatayım Windows 8.1 kurulumda tarayıcıda YouTube'dan video izlediğimde donmadan dııt sesi geliyor Windows 7'de böyle bir sorun yok oyun oynarken de aynı şey oluyor.
HDD sentielde de sağlık durumu %89 gözüküyor.

T5450 ve anakart GPU su ile oyun oynamak? Ben sevinmek? Ben üzülmek? Ne yapmak?

yerli.png

Bu sistem maalesef ölü dediğimiz DDR2'lerden bile çok alt düzeyde günümüzde bu bilgisayarlar sadece görüntü almak, internetten araştırma yapmak ve resimlere bakmak için kullanılabilir.

Böyle bir sistemde bırak 3D uygulama açmayı video kaydı dahi açmak sıkıntılı olur daha bugün benzer bir konu açıldı o konuda yazdığımı şey senin için aynen geçerli. Buradan okuyabilirsin.

Lakin belirteyim arkadaşınki en azından G41 chipsett sizinki çok daha altta ve artık günümüzde işlem yapılabilmesi için işlemcinin en az 2.6 GHz hızda olması gerekiyor. HDD desek IDE çoktan bad sector dolmuş ve ölmeye yakın bir SSD yani bu sistemi bence kullanmaya devam etmeyin.

400TL ye ekran kartlı kasalar var DDR3 onlardan bir tane alın işinizi görsün.

T5450 ve anakart GPU su ile oyun oynamak? Ben sevinmek? Ben üzülmek? Ne yapmak?

Eki Görüntüle 695337

Bu sistem maalesef ölü dediğimiz DDR2'lerden bile çok alt düzeyde günümüzde bu bilgisayarlar sadece görüntü almak, internetten araştırma yapmak ve resimlere bakmak için kullanılabilir.

Böyle bir sistemde bırak 3D uygulama açmayı video kaydı dahi açmak sıkıntılı olur daha bugün benzer bir konu açıldı o konuda yazdığımı şey senin için aynen geçerli. Buradan okuyabilirsin.

Lakin belirteyim arkadaşınki en azından G41 chipsett sizinki çok daha altta ve artık günümüzde işlem yapılabilmesi için işlemcinin en az 2.6 GHz hızda olması gerekiyor. HDD desek IDE çoktan bad sector dolmuş ve ölmeye yakın bir SSD yani bu sistemi bence kullanmaya devam etmeyin.

400TL ye ekran kartlı kasalar var DDR3 onlardan bir tane alın işinizi görsün.
Arkadaş laptop kullanıyor. G41 ekran kartı ile cs 1.6'da 100 FPS almak imkansız. Intel HD olmalı.
Benimki laptop ama.
Yinede paylaşınız.

Laptop olduğunu baştan niye söylemezsin bre gafil. Bizi de yanlış konuşturursun. O işlemcide dahili grafik arabirimi yok o zaman ekran kartının modelini tam vermen lazım onboard ama ne?

Yine de işlemci hızı, HDD ömrü derken yazdığım cümleler doğruluğunu tekrar ispatlıyor...

Harddisk Sentiel.png

Laptop olduğunu baştan niye söylemezsin bre gafil. Bizi de yanlış konuşturursun. O işlemcide dahili grafik arabirimi yok o zaman ekran kartının modelini tam vermen lazım onboard ama ne?

Yine de işlemci hızı, HDD ömrü derken yazdığım cümleler doğruluğunu tekrar ispatlıyor...

Mobile Intel 965 chipset family 358 MB.

Yeni konular

Geri
Yukarı