Intel Core 2 Quad Q8300 İşlemci Overclock Etmek

Fırat özen

Hectopat
İşletim sistemi: Windows 7 64 Bit.
Anakart: Palit P35A LGA 775.
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8300 2.5 GHz.
Ekran kartı: MSI GTX 750 Ti twınfroze 2 GB DDR5 (yeni aldım)
PSU: 350 Watt.
RAM: 8 GB DDR2.

Güç kaynağınız çok kaliteli bir güç kaynağı değil ise voltaj vererek overclock yapmanızı önermem zaten neredeyse ucu ucuna yetiyor bunun için YouTube'da çok fazla video var deneye deneye yapmanızı öneririm ama aynı ekran kartı bende var o işlemciden çok fazla bir performans beklemeyin derim.

Güç kaynağınız çok kaliteli bir güç kaynağı değil ise voltaj vererek overclock yapmanızı önermem zaten neredeyse ucu ucuna yetiyor bunun için YouTube'da çok fazla video var deneye deneye yapmanızı öneririm ama aynı ekran kartı bende var o işlemciden çok fazla bir performans beklemeyin derim.
Oyunlari acsin bana yeter anakartim i serisini desteklemiyir q9650 alabilirim maksimum butcem yok

Oyunlari acsin bana yeter anakartim i serisini desteklemiyir q9650 alabilirim maksimum butcem yok
Şuanda o sistemle zaten e spor tarzı oyunlar oynarsınız GTA 5 vs de düşük ayarda oynanır ama size tavsiyem eğer bütçe yapabilirseniz ryzen 3 1200 ve ddr4 lü sisteme geçin q9650 vereceğeniz paraya değmez 300 400 lira civarı olması lazım bende şuanda q9550 muadili bir xeon işlemci var gta 5 orta ayarlarda anca oynuyorum ona rağmen drop yiyor yani tavsiyem biraz dişinizi sıkıp yeni nesil sistem almanız

Yeni konular

Geri
Yukarı