Intel Core Duo 2 E8400 işlemciye overclock yapmak istiyorum

Beter Abi

Centipat
Yer
Cennet Mahallesi
Arkadaşlar merhaba, elimde E8400 işlemci mevcut ben buna Overclock yapmak istiyorum ama hiç yapmadım nasıl yapılır bilmiyorum.
  1. Overclock nasıl yapabilirim?
  2. Ne kadar overclock yapmam sağlıklı olur.
  3. Overclock yaptıktan sonra GTA 5 800x600 20 FPS oynayabilir miyim?
Şimdiden teşekkür ederim. Anakartım Gigabyte GA-G41M-combo Benchmark yapmıştım özellikleri tam haliyle böyle arkadaşlar.

İnternetin hızlı olsa bile 1 saat limitin olacak. İş görmez. Ücretli üyelik satılmıyor şuan.

İnternetin hızlı olsa bile 1 saat limitin olacak. İş görmez. Ücretli üyelik satılmıyor şuan.
İnternetim böyle GTA 5 açabilir miyim? Bir saatden fazla oynamanın bir yolu yok mudur?

Screenshot_2020-04-21 Türk Telekom Hız Testi.png

Yav kardeşim indir şimdi programı üye ol League of Legends da deneyebilirsin örnek olarak otomatik indiriyor o sanal bilgisayara. İnternetin yavaş ise zaten o sana belirtiyor.
İnternetim böyle GTA 5 açabilir miyim? Bir saatden fazla oynamanın bir yolu yok mudur?

Eki Görüntüle 541506

İmkansız birader bune sen nasıl giriyorsun internete.

Yav kardeşim indir şimdi programı üye ol League of Legends da deneyebilirsin örnek olarak otomatik indiriyor o sanal bilgisayara. İnternetin yavaş ise zaten o sana belirtiyor.
İndireyim ama bende GTA 5 yok boşuna satın almayayım çalışmıyor ise?

İmkansız birader bune sen nasıl giriyorsun internete.
İşimi görüyor benim telefondan internet açıyorum San Andreas oynarken.

İndireyim ama bende GTA 5 yok boşuna satın almayayım çalışmıyor ise?

İşimi görüyor benim telefondan internet açıyorum San Andreas oynarken.
Geforce Now işi olmaz. Kaldı ki GTA 5 açsan bile oynaman zor.

Geforce Now işi olmaz. Kaldı ki GTA 5 açsan bile oynaman zor.
Yine hayal kırıklığı yaşadım vallahi baya ümitlenmiştim en son GTA San Andreas 5 mb diye indirdiğim de bu kadar ümitlenmiştim ama oda açılmamıştı bundan da sonuç çıkmadı hep hikaye GTA ile ilgili zaten benim hayatımda bir çıkartmadım bu oyunu.
Hız böyle ise hiç bulaşma oyun işine falan. Ekran kartı alıp kutulu olarak GTA 5 alabilrsin.
Öyle yapacağım herhalde hocam teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı