Intel Core i5 3470 vs Intel Core i3 3220

Clementine

Hectopat
Dostlar şu iki işlemciden hangisi sizce F/P olarak daha iyi? Ekran kartını R7 265 almayı düşünüyorum. Sizce 140 lira fazla verip i5 3.nesil alınır mı?

Bir diğer sorumda şu; İtopya'da i3 9.nesil şöyle bir işlemci i3 3. nesil ve i5 3.nesil bir işlemciden nasıl daha kötü oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha kötü falan değil o nereden çıktı? i5 almalısın.
R51600'den bile iyi performans gösterdiği sahneler var 9100F'in.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Dostlar şu iki işlemciden hangisi sizce F/P olarak daha iyi? Ekran kartını R7 265 almayı düşünüyorum. Sizce 140 lira fazla verip i5 3.nesil alınır mı?

Bir diğer sorumda şu; İtopya'da i3 9.nesil şöyle bir işlemci i3 3. nesil ve i5 3.nesil bir işlemciden nasıl daha kötü oluyor?

Ryzen 1200 de alabilirsin

Daha kötü falan değil o nereden çıktı? i5 almalısın.
R51600'den bile iyi performans gösterdiği sahneler var 9100F'in.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyat olarak aralarında İ5 3.nesil ile azımsanmayacak fark var (sıfır ürün için konuşuyorum) Neden 9.Nesil bir işlemcinin fiyatını 3. 4. nesil işlemcilerden düşük tutmuşlar?

AMD'nin yeni çıkarttığın 12Nm Ryzen 5 1600'ü tercih edebilirsin.OC'suz halinde neredeyse Ryzen 5 2600 ile aralarındaki fark %1.

Bunlar mı yanlış doğru mu anlıyorum?

Bunlar mı yanlış doğru mu anlıyorum?
Stokta olmadığı için güncel fiyat olarak gözükmez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı