Intel Core İ5 6600 Tabanlı Sistem LoL'e Girince Reset Atma Sorunu

Swacth12

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 haftadır oyuna girmiyordum. Dün girmeyi denedim. Oyuna girdiğim an bilgisayar yeniden başladı. Bugün oyunu silip sıfırdan yeniden yükledim sorun çözülmedi. Acaba sorun güç kaynağında mı? Ne yapmamı önerirsiniz?

Sıcaklık paneli açıktı ve 30-35 derece arasındaydılar.
Günlük kullanımda bu sorunu yaşamıyorum.
Sistem;
  • Intel Core İ5 6600
  • GTX 960
  • 8GB RAM
  • MSI B150M BAZOOKA
  • Aercool KCAS 600W

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun sadece LoL'e girerken mi gerçekleşiyor? Diğer oyunlarda durum ne alemde?
Bilgisayarımdaki diğer tüm oyunları silmiştim okul dolayısıyla. Fakat Windows'um sanki bozuluyor gibi. Başlat kendi kendine küçüldü (Canlı kutucuklar gitti.). Bazı uygulamalar bazen hiç açılmıyor. Sanırım format atmam gerekecek.

Bu sorun sadece LoL'e girerken mi gerçekleşiyor? Diğer oyunlarda durum ne alemde?

DDU ile ekran kartı sürücünü silip tekrar kur. NVIDIA'ya Windows'un yaptığı güncelleme ile alakalı olabilir. Ben de dün yaşadım.
Bilgisayara format attım. DDU ile sürücüleri silip tekrar kurdum. Fakat sonuç hala aynı. 20 dakikalık stress testine soktum bilgisayarı sıcaklıklar 60-69 arasındaydı maksimum. Fakat sıcaklık sorunu olduğunu düşünmüyorum ben oyuna girdiğim an hemen yeniden başlıyor bilgisayar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı