İntel Core i7-4510U CPU için IG-Platform-ID

Anladım. Peki Inject Intel'i seçip kodu girdikten sonra olup olmadığını anlamak için her seferinde sistemi tekrar mı başlatıcağım?

Rehberi o kadar okumamiza rağmen verilen bilgileri teker teker denememize rağmen intel ekran karti devrede olmuyor devrede olsa bile safaride kaymalar dalgalanmalar mevcut zan edersem ayni sorun baya kişide var

Hiçbir şekilde tanımıyor. Farklı yöntemlerde denedim ama neden böyle olduğunu bilmiyorum. Sistem uyumlu, yeni nesil bir bilgisayar; Lenovo z5070

Aslinda senin pc uyumlu olmasi gerek benimki Asus Tp500ln 5 aydir uğraşiyorum zor zor wifisini yapabildim milliyonlarca kext denmeme rağmen sonuç ayni

Birde o var. Malesef benim wifi sürücüsünü bile daha tanıyamadı. Bu sorunu aşarsam sırada o var. Zaten sorun aşmak bile başlı başına bir dert, ekran kartını okumadığı için yavaş açılıyor, donmalar vb. oluyor, hatta MultiBeast'ı çalıştırmakta güçlük çekiyor. Recep abinin MSİ PC'sinde ekran kartı olmamasına rağmen gayet akıcıydı. Ben fareyi bir yerden bir yere çekmekte zorlanıyorum halen :)

Geri
Yukarı