Intel Driver Support Assistant'a 3 aydır grafik güncellemesi gelmiyor

yasinsxdd

Decapat
Daha fazla  
Yaklaşık 3 aydır grafik güncellemesi alamıyorum. Fotoğrafta da gördüğünüz üzere var mı yaşayan ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-08 170948.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-08 170948.png
    25,1 KB · Görüntüleme: 41
Intel Dsa'nın Update sayfasına gel. Orada yeşil kutucukta sürücüleriniz güncel diyorsa güncelleme gelmemiş demektir. Ama eğer gri kutucuğun içinde desteklenmiyor yazıyorsa Windows Update yapmalısın.

Burası mı usta?

Evet hocam burası ama sürücüleriniz güncel diyor. Yani bunun 2 anlamı var: Ya işlemciniz çok eski ya da bir hata olmuş, bu yüzden Update gelmiyordur. Bu hatanın olup olmadığını anlamak için ise Google'a işlemcinizin modelini yazın ve bu işlemci için son driver sürümü nedir diye aratıp bulun. Eğer internette bulduğunuz son sürüm ile şu anda işlemcinizde bulunan sürüm aynı ise işlemciniz eski olduğundan destek kesilmiştir. Ama eğer son sürüm ile işlemcinizin sürümü aynı değilse bir hata olmuştur. Bu hatayı da internetten son sürümü indirip kurarak çözebilirsiniz.

Evet hocam burası ama sürücüleriniz güncel diyor. Yani bunun 2 anlamı var: Ya işlemciniz çok eski ya da bir hata olmuş, bu yüzden Update gelmiyordur. Bu hatanın olup olmadığını anlamak için ise Google'a işlemcinizin modelini yazın ve bu işlemci için son driver sürümü nedir diye aratıp bulun. Eğer internette bulduğunuz son sürüm ile şu anda işlemcinizde bulunan sürüm aynı ise işlemciniz eski olduğundan destek kesilmiştir. Ama eğer son sürüm ile işlemcinizin sürümü aynı değilse bir hata olmuştur. Bu hatayı da internetten son sürümü indirip kurarak çözebilirsiniz.
Hocam sadece burası var bir şey anlamadım 3 aydır güncelleme almıyor sen de bakabilir misin sana zahmet ?

Hocam sadece burası var bir şey anlamadım 3 aydır güncelleme almıyor sen de bakabilir misin sana zahmet?

Hocam bu sayfadan "31.0.101.2115" sürününü indirebilirsiniz. Ama şu anda kullandığınız sürümünüz eğer bu sürümle aynı ise yüksek ihtimalle destek kesilmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı