Intel ekran kartı yüzünden düşuk FPS

Intel ekran kartı ekrana görüntüyü sağlıyor, devre dışı bırakmayınız. Genel olarak ayarladan istediğiniz oyunu güç tasarrufu yerine performans olarak ayarlarsanız harici ekran kartı çalıştırır. Bunu yapıpta hâlâ intel ekran kartı oyun esnasında devreye giriyorsa aklıma pek bir çözüm gelmiyor. (Laptoplarda çözüm olarak harici ekran baplanıyor veya MUX Switch etkinleştiriliyor.)
Hocam baplama nedir mux switch nedir yapabilirmiyim yapsam ise yararmı

Aceleyle yazmışım ya 😀 bağlama olucak düzenledim zaten hocam. Cihazınız MUX Switch destekliyor ise dahili ekran kartını devre dışı bırakıp görüntüyü de harici ekran kartından alabilirsiniz.
Çok büyük ihtimal desteklemiyor ama onu nası öğrenirim ayrıca problem değil bağlamadan kastınız nedir

Aceleyle yazmışım ya 😀 bağlama olucak düzenledim zaten hocam. Cihazınız MUX Switch destekliyor ise dahili ekran kartını devre dışı bırakıp görüntüyü de harici ekran kartından alabilirsiniz.
Neyse hocam mux yok büyük ihtimal de artık böyle ana ekran kartini devre dışı bırakıp denicem hangisi daha iyiyse ona göre oynicam valorant ve roblox da yarı yarıya artış oldu ets 2 ve arma 3 de denicem bakalim bana bi öneriniz varımdır

Yeni konular

Geri
Yukarı