Intel ekran kartını güncelledikten sonra siyah ekran

pLowstoneK

Kilopat
Daha fazla  
Intel'in başlattan güncelleme bildirimi geldikten sonra sürücüyü kurmak için sürücüyü indirdim sonra sürücüyü ilk önce kaldırıyor sonra yenisini kurarken siyah ekran geldi ve kaldı sonra fan bir tık hızlandı (büyük ihtimal sürücüyü kurduğu için) ben de 5 dakika bekledim ve hala geri gelmedi. Fanlar normale döndükten 3-4 dakika sonra güç düğmesinden kapattım laptopu. Sonra açtığımda Intel'in sürücüyü kurduğunu ve güncel sürücünün şu anda kurulu olduğunu gördüm bir sorun olmadı sanırım diye herhangi bir işlem yapmadım. Neden böyle oluyor? Bir defa daha olmuştu.

Son düzenleme:
Intel'in başlattan güncelleme bildirimi geldikten sonra sürücüyü kurmak için indirdim sonra sürücüyü ilk önce kaldırıyor sonra yenisini kurarken siyah ekran geldi ve kaldı sonra fan bir tık hızlandı büyük ihtimal sürücüyü kurduğu için ben de 5 dakika bekledim ve hala geri gelmedi. Fanlar normale döndükten 3-4 dakika sonra güç düğmesinden kapattım laptopu. Sonra açtığımda Intel'in sürücüyü kurduğunu ve güncel sürücünün şu anda kurulu olduğunu gördüm bir sorun olmadı sanırım diye herhangi bir işlem yapmadım. Neden böyle oluyor? Bir defa daha olmuştu.

Sürücü güncellemesinde eski sürücüyü kaldırmadan yeni sürücünün dosyaları üzerine yazılır bu sebeple çakışma olabilir. Sıkıntı yoksa şu anda sorun olmaz.

Sürücü güncellemesinde eski sürücüyü kaldırmadan yeni sürücünün dosyaları üzerine yazılır bu sebeple çakışma olabilir. Sıkıntı yoksa şu anda sorun olmaz.
Bilgisayarı açtım güncellemelere baktım, aygıt yöneticisine de baktım internet sayfasından da baktım güncel gözüküyor. Sorun şu ki bunu 2.kez yaşıyorum bu olası bir durumsa zararlı değil yani?

Geri
Yukarı