Intel ekran kartıyla oyuna girildiğinde mavi ekran

EagleClaz

Femtopat
Daha fazla  
Intel HD Graphics family 4400 işlemcim ve sagladıgı ekran kartım var. Ayriyeten AMD Radeon 8600M ekran kartım var. İkisinden birinde arıza oldugunu düşünüyorum. Aygıt yöneticisinden AMD'yi kapatıp Intel'le oyunlara giriyordum bugün yine aynısını yaptı mavi ekran ve pembe ekran aldım Intel'i kapattıgımda AMD de bir sorun yaşamadıgımı gördüm fakat oyunlara girdigimde 12 FPS alıyorum. Max sebebi nedir ve Intel için ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minidump dosyalarını paylaşırsanız yardımcı olabilirim.

Qualcomm Network Adapter'da sorun var gözüküyor. Dahili ise anakart üretici sitesinden, harici ise markanın sitesinden güncelleyin.

"\??\C:\ProgramData\MTA San Andreas All\Common\temp\FairplayKD.sys"

Bu dosya yolundaki modül de sorun çıkartıyor. GTA San Andreas'ın Multiplayer modu sanırım. Sorun çözülene kadar programı Revo Uninstaller ile silin.

Easy Anti-Cheat veya Vanguard gibi yazılımları silin.

Şu an bilgisayara erişimim yok, arkadaşımın bilgisayarından atmasını rica ettim ancak bu kadar oldu. @Ted Kaczynski ve @The G.O.A.T yardım edebilir belki.

Ağ bağdaştırıcılarına gir. Realtek olan bir şey vardır onun kimliğini at. Aygıt yöneticisinden.

Kimlik derken girdim dedginiz yere ve bir sürü seçenegi var hangisini atacagım.
@The G.O.A.T

1619181999473.png

PCI\VEN_10EC&DEV_8136&SUBSYS_05EA1028&REV_07
@The G.O.A.T
Qualcomm network Adapter'da sorun var gözüküyor. Dahili ise anakart üretici sitesinden, harici ise markanın sitesinden güncelleyin.

"\??\C:\ProgramData\MTA San Andreas All\Common\temp\FairplayKD.sys"

Bu dosya yolundaki modül de sorun çıkartıyor. GTA San Andreas'ın multiplayer modu sanırım. Sorun çözülene kadar programı Revo Uninstaller ile silin.

Easy Anti-Cheat veya Vanguard gibi yazılımları silin.

Şu an bilgisayara erişimim yok, arkadaşımın bilgisayarından atmasını rica ettim ancak bu kadar oldu. @Ted Kaczynski ve @The G.O.A.T yardım edebilir belki.

Qualcomm network adapter nereden ve nasıl bulacagım bir de masaüstü degil laptop Dell Inspiron 3537.

Geri
Yukarı