Intel G41 Win 8.1 driver yüklenmiyor

mertelos

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, benim ekran kartım yok anakartı kullanıyorum. Windows 7 ama Windows 8'e geçtiğimde driver kurulmuyor. Driver pack yüklüyorum olmuyor ekran kartım Intel G41 Express chipset, yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Otomatik yükledi şimdi deneyeceğim.

Kanka benim 2. hard diskim boş şimdi oyunu deneyeceğim.

Hele şükür sonunda kurabildi. Kurduysa sakın bir daha işletim sistemini bir daha kurmayın sakınn. Ayrıca sürücüyü kaldırmayı nellemeyin kırcalamayın aklınıza gelecek ne varsa artık. Orijinal güncel sürücü gelirse şayet o zaman güncellersiniz. Ama olmayacağına göre ellemeyin.

Hele şükür sonunda kurabildi. Kurduysa sakın bir daha işletim sistemini bir daha kurmayın sakınn. Ayrıca sürücüyü kaldırmayı nellemeyin kırcalamayın aklınıza gelecek ne varsa artık. Orijinal güncel sürücü gelirse şayet o zaman güncellersiniz. Ama olmayacağına göre ellemeyin.
Otomatik kuran WDDM olduğu için oyunlarda sorun çıkartıyor o yüzden benim attığım sürücüyü deneyecek sanırım.

Evet yine olmadı oyun arkada çalışıyor ama göremiyorum.

Sürücü güncel değil hatası mı? Ben G41 onboarda Windows 7 ile Windows 8.1 ile ve Windows 10 ile kullandım birçok oyun oynadım. World of tanka açmışlığım var bu kart ile hiçbirisi de güncel değil hatası almadım. Hatta güncel olmayan sürücü ile bile oynadığında almadım.

Benim gönderdiğim sürücüyü kurup denediniz mi?
Şu an en günceli bu (Intel'in sitesinde yayımlanan.) Gerçi Windows 7 için sürücü vardı diye hatırlıyorum ama uzun zamandır bulamıyorum onu.

Hocam benim dediğim şekilde yüklenirse Minecraft ekran kartı güncel değil hatası veriyor.
Otomatik kuran wddm olduğu için oyunlarda sorun çıkartıyor o yüzden benim attığım sürücüyü deneyecek sanırım.

Otomatik kurulan Microsoft sürücüsü Windows Update üzerinden yükleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı