Intel G41 Windows 8.1 driverinde driver paneli yok

Lodex

Decapat
Daha fazla  
Intel G41 Express chipset ekran kartım var ve geçenlerde Windows 8.1 kurdum. Önceden Windows 7 kullanıyordum ve bulabildiğim en yeni sürücü 2012 senesinin sürücüsüydü ve paneli vardı. Win 8.1 yüklediğimde otomatik olarak wddm 1.1 kurdu ve bu driverin paneli yok. Başka sürücü yüklemeye çalıştığımda da hata veriyor. Bu işin içinden nasıl çıkabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel G41 Express chipset ekran kartım var ve geçenlerde Windows 8.1 kurdum. Önceden Windows 7 kullanıyordum ve bulabildiğim en yeni sürücü 2012 senesinin sürücüsüydü ve paneli vardı. Win 8.1 yüklediğimde otomatik olarak wddm 1.1 kurdu ve bu driverin paneli yok. Başka sürücü yüklemeye çalıştığımda da hata veriyor. Bu işin içinden nasıl çıkabilirim?
bir ya da daha fazla bileşen kaydedilirken hata ortaya çıktı. kur kapatılacak.
bu hatayı veriyor

Bir ya da daha fazla bileşen kaydedilirken hata ortaya çıktı. Kur kapatılacak.
Bu hatayı veriyor.

Hala aynı hatayı alıyor musun çözebildin mi bir şekilde? Ben de yeni yükselttim daha önce de 8.1'e yükseltmiştim o zaman önceden hallettmiştim ama şimdi unuttum.
Hala aynı hatayı alıyor musun çözebildin mi bir şekilde? Ben de yeni yükselttim daha önce de 8.1'e yükseltmiştim o zaman önceden hallettmiştim ama şimdi unuttum.

Düzelttim bu arada normalde sürücü imzalamayı devre dışı bıraktıktan sonra yeniden başlatıp kuruyordum dirverı ve her başlatmada sıfırlandığı için olmuyordu bu sefer yeniden başlatmadım direk yükledim oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı