Intel HD 530 İle Oyun Oynama

O kadar çıkamıyorum. O zaman A10-7860K'yı zorunlu olarak alacağım.

GT-S780 ile gönderildi.
Aslında A10-7860K almanız daha mantıklı olacaktır çünkü içerisinde 4 çekirdek(Tam bilmiyorum.) var ve gelecekte oyunlar 4 çekirdek isteyeceği için o zaman biraz yarar edineceksiniz ancak unutmayın stok fanını fazla kullanmayın sonra işlemcinizi yakarsınız, kulaklarınızı da patlatırsınız.

HD 510 maalesef GTA 5 gibi oyunları kaldırmıyor. Ancak testlere bakılırsa yüksek ayarlarda LoL oynatabiliyor. Bildiğim kadarıyla tercih ettiğiniz Intel işlemcide 4 çekirdek performansı veriyor ve yeni nesil olduğunu unutmamak lazım.

Aslında A10-7860K almanız daha mantıklı olacaktır çünkü içerisinde 4 çekirdek(Tam bilmiyorum.) var ve gelecekte oyunlar 4 çekirdek isteyeceği için o zaman biraz yarar edineceksiniz ancak unutmayın stok fanını fazla kullanmayın sonra işlemcinizi yakarsınız, kulaklarınızı da patlatırsınız.
Hocam zaten i3 6000 serisi de 4 çekirdek gibi çalışabiliyor. Sanal 4 çekirdek kendisi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı