Intel HD Graphics 2000 VRAM 0 gözüküyor

DJ Dikkatt

Hectopat
Arkadaşlar ben sistemi hiç de fena olmayan biriyim. Intel i5 2300 (2.8 GHz Turbo'yla 3.1) 4 GB RAM Intel HD Graphics 2K var. PC'im GTA 5 PUBG Lite Valorant vs. oyunların minimum ozelliklerini karşılıyor ama sadece ekran kartı Driver'ım 3 yıllık (yenisi yok) bir de VRAM'ım 0 olduğu ıcın oyunlar açılmıyor nasıl arttırabilirim?

Evet haklısın. 17 FPS alıyorum ama CoD 4 kasmıyor.
Söylediğiniz Casper bilgisayar on senelik parçalara sahip. Minecraft bile oynayamazsınız. TurboX konusuna gelirsek o da dolandırıcılık. İnsanları i7 diye ve RGB diye kandırıyorlar. İkinci el on senelik çıkma parçaları takıp satıyorlar. İnsanlar nesil ve yıl farkını anlamadıkları için rahatça insanları kandırabiliyorlar. Bilgisayar toplamanızı tavsiye ederim. Lütfen bütçenizi belirterek sistem toplama konusu açın. Sistem toplarsanız pişman olmazsınız :). TurboX alırsanız çok pişman olursunuz.

Söylediğiniz bilgisayar on senelik parçalara sahip. Minecraft bile oynayamazsınız. Turbox konusuna gelirsek o da dolandırıcılık. İnsanları i7 diye ve RGB diye kandırıyorlar. İkinci el on senelik çıkma parçaları takıp satıyorlar. İnsanlar nesil ve yıl farkını anlamadıkları için rahatça insanları kandırabiliyorlar. Bilgisayar toplamanızı tavsiye ederim. Lütfen bütçenizi belirterek sistem toplama konusu açın. Emin olun pişman olmayacaksınız :). Turbox alırsanız çok pişman olursunuz.

PC toplama sihirbazından PC toplamaya çalıştım ama oyun için eh iştelik parçalar bile 450 TL bir de PC incelemelerini baktın Ryzen 3 1200 AF RX 580 falan var 3400 TL'ye sızın onerebılecegınız bır sıtem var mıdır?

PC toplama sihirbazından PC toplamaya çalıştım ama oyun için en kötü parçalar bile 450 TL. bir de PC incelemelerini baktım, Ryzen 3 1200 AF RX 580 falan var. 3400 TL'ye sizin önerebileceğiniz bir sistem var mıdır?
Sosyal'de bütçenizi belirterek yeni konu açın. Üyeler ve moderatörler size öneriler sunacaktır.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı