Intel HD Graphics 4000 CS:GO performansı

8 oldu :) yapacak mısınız cidden bakın o cihazda Valorant oynamayı denedinizmi bilmiyorum ama 20 FPS üstüne çıkmıyordu ben sorunu bu şekilde çözdüm CS:GO'da da daha fazla FPS alırsınız.

Yok Valorant hiç oynamadım.
8 oldu :) yapacak mısınız cidden bakın o cihazda Valorant oynamayı denedinizmi bilmiyorum ama 20 FPS üstüne çıkmıyordu ben sorunu bu şekilde çözdüm CS:GO'da da daha fazla FPS alırsınız.
Söylediklerinizi deneyeceğim.

Yok yüklü değil şu an dedğiniz videonun açıklama kısmındaki linkten indiriyorum driveri.

Cihazınızda HD 7670M in hiç gözükmemesine hayret etim doğrusu bunları yapmadan önce aygıt yöneticisinde HD 7600M series diye bir ekran kartının olup olmadığına bakmayı unutmayın dediğim gibi 15.6 driverini yükleyin ve kurun kurulum sonrasında bir dosya gelecek içinde de Intel ve AMD dosyaları olacak önce Intel'i kurun sonra restart atıp AMD'yi kurun ve restart atın.

Cihazınızda HD 7670M in hiç gözükmemesine hayret etim doğrusu bunları yapmadan önce aygıt yöneticisinde HD 7600M series diye bir ekran kartının olup olmadığına bakmayı unutmayın dediğim gibi 15.6 driverini yükleyin ve kurun kurulum sonrasında bir dosya gelecek içinde de Intel ve AMD dosyaları olacak önce Intel'i kurun sonra restart atıp AMD'yi kurun ve restart atın.
Dediklerinizi yapacağım , yalnız öyle bir ekran kartı gözükmüyor ne görev yöneticisinde ne de aygıt yöneticisinde. Kurduktan sonra gözüküp gözükmediğine bakarım.

Dediklerinizi yapacağım, yalnız öyle bir ekran kartı gözükmüyor ne görev yöneticisinde ne de aygıt yöneticisinde. Kurduktan sonra gözüküp gözükmediğine bakarım.

Aygıt yöneicisinin görüntü bağdaştırıcıları kısmının fotoğrafını atabilir misiniz HD 7600M series yazmıyor bazen zaten driverini bile yüklememişsiniz Microsoft görüntü bağdaştırıcısı yazıyor olabilir.

Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Yukarı