Intel HD Graphics 4000 notebook CS:GO kaldırır mı?

4 GB RAM
i7 4510U
HD4000
Kombinasyonu ile 15 20 FPS almıştım 5 sene kadar önce.

5 Sene önce mi? O zaman şimdi hiç şans yok. 2018'de gelen o büyük güncellemeden sonra performans epey düştü. Arayüzü değiştirdiler ya. Ben o güncellemeden önce 30 FPS alırken güncellemeden sonra 10 FPS alıyordum eski bilgisayarımla. Ama o Intel HD 3000'di.

B-b-bilgisayar ölüyodu ohaaaaa 😩😩😩
%100 cpu + bilgisayar fan hızının fırlaması + ilk baştaki girişte ne varsa hikaye gibi onun kasması + sesin de fena kasması

Bilgisayarım o kadar kötü ki oyuna görev yöneticisi açık giriyorum düşünün.
Tekrar girmeyi deneyeceğim az sonra şans dileyin beni unutmayın bilgisayar patlarsa felan. Ben görev yöneticisi açık giricem bi şey olursa anında Alt+Tab, görev yöneticisi ve "csgo.exe" görevi sonlandır.
kasmadı kasmadı oley be
İyi 30-60 fps alıyorum ama 800x600 yapmadan
Menüde 100 fps alıyorum

Son düzenleme:
B-b-bilgisayar ölüyodu ohaaaaa 😩😩😩
%100 cpu + bilgisayar fan hızının fırlaması + ilk baştaki girişte ne varsa hikaye gibi onun kasması + sesin de fena kasması

Bilgisayarım o kadar kötü ki oyuna görev yöneticisi açık giriyorum düşünün.
Tekrar girmeyi deneyeceğim az sonra şans dileyin beni unutmayın bilgisayar patlarsa felan. Ben görev yöneticisi açık giricem bi şey olursa anında Alt+Tab, görev yöneticisi ve "csgo.exe" görevi sonlandır.
kasmadı kasmadı oley be
İyi 30-60 fps alıyorum ama 800x600 yapmadan
Menüde 100 fps alıyorum
30fps civarında alıyor isen belki birkaç ayar ile 40-45fpsleri görürsün, şahsen hiç ümidim yoktu HD 4000'den.

Geri
Yukarı