Intel HD Graphics 4000 notebook CS:GO kaldırır mı?

Bu FPS'yi oyunda tek başına iken mi alıyorsun yoksa ölüm maçında vs. 30-35fps alıyor musun? kalabalık yerlerde bu kadar fps alıyorsan bence oyunun oynanabilirliği vardır.

Bu FPS'yi oyunda tek başına iken mi alıyorsun yoksa ölüm maçında vs. 30-35fps alıyor musun? kalabalık yerlerde bu kadar fps alıyorsan bence oyunun oynanabilirliği vardır.
Kalabalık yerlerde alıyorum fakat şöyle bir sıkıntı var bilgisayar biraz fazla ısınıyor bilgisayarın yanında metal bişey var bir şeyin girişi ama hdmi veya usb değil orayı elleyince baya bir sıcak oluyor. Metaller sıcağı fazla tutar sanırım ama gerçekten sıcak oluyor. Bu HP lerin genel bir sorunu sanırım yani yapılacak pek bir şey yok ama öneriniz varsa yazabilirsiniz.
Hatta şöyle bir şey var arkada başka program çalışırken açtım yine kasma donma olmadı fkat dediğim gibi fazla ısınıyor; maç ortasında alt+tab yapıp bakıyorum cpu en fazla %80 oluyor genelde %60 larda dolanıyor fakat 15 dakikalık bir süre girdim yan taraftaki metali ellediğime dediğim gibi alev gibi sıcaktı.
indir.jpg
Üstteki varya onun bilgisayara göre sol tarafı yani hava çıkışının yanında olan şey fena ısınıyor oradan sıcak hava çıktığı için sanırım orası fazla ısınıyor.
Ha bu arada o az önce bahsettiğim metal şey benim sıcak havanın çıktığı yerin hemen üzerine konumlandırılmış

Son düzenleme:
5 Sene önce mi? O zaman şimdi hiç şans yok. 2018'de gelen o büyük güncellemeden sonra performans epey düştü. Arayüzü değiştirdiler ya. Ben o güncellemeden önce 30 FPS alırken güncellemeden sonra 10 FPS alıyordum eski bilgisayarımla. Ama o Intel HD 3000'di.
Bu dediğim sistem all in one pc değişik bir alet fanı bile yok o yüzden de olabilir gerçi :D

Geri
Yukarı