Intel HD Graphics 530 sürücüsünü güncellemeli miyim?

Melihyy1902

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam. Bende bir i7-6700HQ işlemci var. Önceden herhangi bir oyunu oynamak istediğim zaman harici ekran kartı GTX 950M ile oynuyordum. Fakat şimdi en ufak bir yük binmesinde kart laptopu kapattığı için devre dışı bıraktım. Şu an bende bu 530'un laptop için en güncel sürücüsü var fakat bu 2018 versiyonu. Sizce benimki ile uyumlu olan yeni versiyona güncellemeli miyim? Yoksa yeni bir ekran kartı kullanana kadar beklemeli miyim?

Bu konuyu açmamın sebebi Forza Horizon 4 açmaya çalışmam. 950M bozulmadan önce açmaya çalışmıştım ve bu oyun ile beraber artık kullanamayacağımı öğrenmiştim. İnternette de Forza'nın 530 ile oynanabildiğini gördüm ama bende sürekli durduruluyor. Belki güncelleme işe yarar diye düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sistem bende var ama Intel ile oyunu açmaya çalışmamıştım. Eğer ki yeni sürücüde oyun için destek getirilmişte veya hatalar çözülmüşse sürücü güncellemek işinize yarayabilir ama neden 2018 versiyonu kullandığınızı anlamadım. (ayrıca ekran kartı çalışmadığı içinde olabilir.)

Aynı sistem bende var ama Intel ile oyunu açmaya çalışmamıştım. Eğer ki yeni sürücüde oyun için destek getirilmişte veya hatalar çözülmüşse sürücü güncellemek işinize yarayabilir ama neden 2018 versiyonu kullandığınızı anlamadım. (ayrıca ekran kartı çalışmadığı içinde olabilir.)
Lenovo laptopta ekran kartı çalışmadığı için 530 kullanıyorum. Sürücüsünün 2018 versiyon olmasının sebebi lenovonun kendi sitesinde bu vardı o yüzden kullanıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı