Intel HD Graphics 5500 sürücü güncelleme

• Konuyu başlatan Silea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 2B

Silea

Hectopat
Yer
İstanbul,Türkiye
Daha fazla  
Güncel sürücüyü atabilir misiniz?

Screenshot 2021-03-04 171726.png

Hocam hangi mesajı alıntıladınız anlamadım ama, benim attığım linkten mi bahsediyorsunuz?
Sizin attığınız linkten bahsediyorum. Sırayla linkleri deneyeceğim. Sizin ki hatalı çıktı dediğim gibi.
Buradan ulaşabilirsiniz.

Hocam bu da olmadı. Aynı hatayı verdi.
Valla hocam şaka gibi ama bu da olmadı ekran görüntüsünü paylaştığım hatayı bu da verdi.

Son düzenleme:
Sizin attığınız linkten bahsediyorum. Sırayla linkleri deneyeceğim. Sizin ki hatalı çıktı dediğim gibi.

Hocam bu da olmadı. Aynı hatayı verdi.

Valla hocam şaka gibi ama bu da olmadı ekran görüntüsünü paylaştığım hatayı bu da verdi.
Hocam biliyordum bunun olacağını. Kuzenimde de aynı şey oldu çünkü. Sanırım sürücülerde hata var.

Kanka ayıptır söylemesi oijinal Windows 10 sürümü kullanmıyorum. Korsan yani anlayacağınız crackli falan indirmiştim. Ondan kaynaklı olabilir mi? Güncelleyemezsem yeni PC toplamayı düşünüyorum zaten pek bir işimi de görmüyor bu lanet olası.

Kanka ayıptır söylemesi oijinal Windows 10 sürümü kullanmıyorum. Korsan yani anlayacağınız crackli falan indirmiştim. Ondan kaynaklı olabilir mi? Güncelleyemezsem yeni PC toplamayı düşünüyorum zaten pek bir işimi de görmüyor bu lanet olası.

Hocam bilmiyorum, onunla ilgili de olabilir. Ben de deneyim dedim, tak diye güncelledi. Bilmiyorum yani kesin bir şey söyleyemem onunla ilgili. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı