Intel HD Graphics 620 sürücü güncellenmiyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8gb
SSD veya HDD modeli
Seagate Mobile 1 TB SATA3 HDD ST1000LM035
Ekran kartı
Nvidia Geforce 920mx
İşlemci
i5 7200U
Merhaba Windows 10 1511 sürümünü kullanıyorum Intel HD Graphics 620 ekran kartımın driverini güncellemem lazım ama Windows sürümü eski yeni Windows sürümlerinde bilgisayarım kastığı için 1511 kullanıyorum ekran kartımın driverini güncellemenin bir yolu var mı? (güncellemesem Valorant da Alt Tab atamıyorum ve çözünürlük değiştiremiyorum)

Biraz geç gelebilir.

Bekliyorum gelmesini ama kendiliğinden kapanıyor Görev Yöneticisi'nden takip ediyorum açılıyor sonra gidiyor. Bilgisayarı yeniden başlattım gene de işe yaramadı neden açılmıyor acaba.
Görenler yardımcı olursa sevinirim. 🙂
Biraz geç gelebilir.

Çok uğraştım ama hala açamıyorum setup dosyasını.

Son düzenleme:
Bekliyorum gelmesini ama kendiliğinden kapanıyor Görev Yöneticisi'nden takip ediyorum açılıyor sonra gidiyor. Bilgisayarı yeniden başlattım gene de işe yaramadı neden açılmıyor acaba.
Görenler yardımcı olursa sevinirim. 🙂

Çok uğraştım ama hala açamıyorum setup dosyasını.

Bunu kurun ve sorun olup olmadığını test edin.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,1 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
NVIDIA driver oldu aygıt yöneticisinden sürücü tarihinede baktım güncellenmiş ama Intel setup açılmıyor.

Ama garip olan dün açılan igfx_win_101.1191 sürümüde açılmıyor.
Şu anki sürücü bu şekilde.

Aklınızda bir çözüm yok ise format atıp deneyeceğim?

Format attıktan sonra size attığım sürücüyü kurun bakalım ne olacak.

Tamamdır format işleminden sonra dönüş yapacağım.

Format atmama rağmen açılmıyor daha geçen açılıyordu bu Intel driver setup şu an açılmıyor NVIDIA driverimi kurmak için exe dosyası falan sorunsuz açılıyor bir de şey soracağım ben bu setup ı çalıştırırsam Windows 10 1511 sürümünde çalışıcak mı Intel driverlar için 1709 altı sürümler olmuyor diye biliyorum bir şansımı denemek için açtım konuyu SSD alana kadar bekleyeceğim galiba.

Son düzenleme:
Tamamdır format işleminden sonra dönüş yapacağım.

Format atmama rağmen açılmıyor daha geçen açılıyordu bu Intel driver setup şu an açılmıyor NVIDIA driverimi kurmak için exe dosyası falan sorunsuz açılıyor bir de şey soracağım ben bu setup ı çalıştırırsam Windows 10 1511 sürümünde çalışacak mı Intel driverlar için 1709 altı sürümler olmuyor diye biliyorum bir şansımı denemek için açtım konuyu SSD alana kadar bekleyeceğim galiba.

Sürüm ile alakasının olduğunu sanmam.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı