Intel HD Graphics 630 Oyun Performansı

Hocam iyi akşamlar öncelikle i5 7400 kullanıyorum bende HD 630 kullanıcısıyım bu grafik birimi paylaşımlı bir ekran kartı gibi bir şey benim raminizden yiyor mesela benim 4 GB RAM'im varken 2 GB'lık bir 630 kullanıyordum GTA 5'i asla oynayamıyorum birkaç gün önce 8 GB RAM siparişi verdim şu an 12 RAM'im var Intel HD grafik bunun 6 GB ına kadar kullanma yetkisine sahip sizin 16 GB RAM'iniz varmış bunu 8 GB ına kadar kullanabilir ama ne kadar sağlıklı olur orası bilinmez benim RAM'larim 2400 MHz ben GTA 5 normal ayarlarda 30-45 FPS arası rahatça oynuyorum sizin raminizin MHz'si bir tık daha düşük 3-5 FPS'lik bir fark olabilir arasında ama rahat rahat oynatır bir sıkıntı olmaz.

Selam bende bir hortlatayım dedim Intel(r) HD Graphics 630 + GTX 1050 4 GB + 16 GB RAM HP Pavilion laptop -- grafik kartı güzelmi acaba?

Selam bende bir hortlatayım dedim Intel(r) HD Graphics 630 + GTX 1050 4 GB + 16 GB RAM HP Pavilion laptop -- grafik kartı güzelmi acaba?

Hocam PC kadar performans verir mi vermez mi bilemem ama verdiği performans pek uzun ömürlü olmaz çok yoğun bilgisayarı 1 sene sonra 100 FPS alıyorsan 80'lere düşer ki pilin sağlığıda çok çok önemli burada ama benim tercihim kasa toplamak olurdu yine de sen bilirsin.

Geri
Yukarı