Intel HD Graphics ile oyun oynayabilir miyim?

Şimdi ben sana oyun oynayamazsın diyicem, yarın gelip "sen bişeyden anlamıyorsun, bütün oyunları açıyor" diyeceksin. O yüzden senin oyun oynamaktan kastettiğin şey ile benimkinin arasındaki fakrı anlamak için biraz daha detay vermen gerek.

Bana göre yüksek ayarlar da HD çözünürlük yoksa o işlem oyun değil işkencedir. Yani bana göre HD Graphics ile doğru düzgün oyun oynayamazsın. HD Graphics bir ekran kartı değil, sadece bir GPU'dur ve kendi belleği de yoktur. Sistem belleğini kullanır. Bu yüzden HD 4000'den performans almayı düşünme...
abi peki ben pek anlamıyorumda yardımcı olabilirmisin benim bilgisayarım intel graphics . bu bilgisayara ekran kartı takıp oynayabilirmiyim teşekkürler

Arkadaşım Minecraftı rahat oynarsın en orta ayarda bide optifine kurdumu mis en az 200 fps bende hd 4000 kullanıyorum sıkıntı yokm bide ona betterfps modu kur fps şöleni yaşarsın ;)

Şimdi ben sana oyun oynayamazsın diyicem, yarın gelip "sen bişeyden anlamıyorsun, bütün oyunları açıyor" diyeceksin. O yüzden senin oyun oynamaktan kastettiğin şey ile benimkinin arasındaki fakrı anlamak için biraz daha detay vermen gerek.

Bana göre yüksek ayarlar da HD çözünürlük yoksa o işlem oyun değil işkencedir. Yani bana göre HD Graphics ile doğru düzgün oyun oynayamazsın. HD Graphics bir ekran kartı değil, sadece bir GPU'dur ve kendi belleği de yoktur. Sistem belleğini kullanır. Bu yüzden HD 4000'den performans almayı düşünme...

peki abi benim bilgisayarda intel hd graphics 4000 pek memnun değilim benimki leptop ve ekran kartını değiştirmek istiyorum uyululuk sorunu fln olurmu

Intel HD Graphics olan bir mini PC almayi düşünüyorum. 4GB ramli bu mini PC ile LoL'u orta ayarlarda (grafikleri çok önemli değil önemli olan kasmaması ve oynanışı rahat olması)40-50 FPS alsam yeterlidir.Sizce bu kadar FPS alabilirim miyim ?

Çoğu oyunları düşük veya ortalarada oynayabilirsin bende kullanıyorum 4 GB RAM 3, 87 kullanılabilir G645T işlemcim. Intel HD Graphics ile 8 GB RAM'lik oyunları en düşükde açıyor arada bir kasıyor ama sağ olsun oynatıyor 20yıllık zamanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı