Intel HD Graphics Valorant kaldırır mı?

Intel HD Graphics Valorant kaldırır mı? Graphics'in yanında herhangi bir sayı yazmıyor sadece Intel HD Graphics yazıyor. Oyuna girmeye çalıştığımda görseldeki hatayı veriyor. Kastırsa bile açmasını istiyorum ekran kartım birkaç güne gelecek en azından poligonda alıştırma vs. yapayım.

Eki Görüntüle 1797161
Grafik birimin DX11 desteklemiyor. Ayrıca eğer işlemcin kötüyse, yeni gelen kartı besleyemeyebilir. Oyunları yine zar zor açarsın. İşlemci modelin nedir?

AMD apu olsa neyse de İntel iGPU ile oynanmaz valorant, hadi açtı diyelim fps çok az olacaktır.
AMD apu ile hiç oynanmıyor. Kullandığımdan biliyorum.

Grafik birimin DX11 desteklemiyor. Ayrıca eğer işlemcin kötüyse, yeni gelen kartı besleyemeyebilir. Oyunları yine zar zor açarsın. İşlemci modelin nedir?

AMD apu ile hiç oynanmıyor. Kullandığımdan biliyorum.
5600G? 5650G? 3200G? Apu olarak bunlardan bahsediyordum hocam. Dizüstü olarak arkadaşımda R5 5600H var apusu gayet performanslı 100'den aşağı inmiyor FPS değeri.

Intel HD Graphics Valorant kaldırır mı? Graphics'in yanında herhangi bir sayı yazmıyor sadece Intel HD Graphics yazıyor. Oyuna girmeye çalıştığımda görseldeki hatayı veriyor. Kastırsa bile açmasını istiyorum ekran kartım birkaç güne gelecek en azından poligonda alıştırma vs. yapayım.

Eki Görüntüle 1797161

Zaten desteklemediği belirtilmiş. Kaldı ki işlemcin ne? İşlemciyi bilmeden net cevap veremeyiz zaten.

İşlemcin nedir? Büyük ihtimal DX11 desteklemiyor ki aldığın hata da DX11 hatası.
İ5 2400

İşlemciniz nedir?
İ5 2400

İşlemci ve Intel HD modelini bilmeden nasıl yorum yapalım?
Kral işlemci İ5 2400 İntel HD modelinide söylediğim gibi yanında herhangi bir sayı yazmıyor sadece İntel HD Graphics yazıyor

Ekran kartını bekle, kaldırsa bile işkence olur senin için.
Poligon bile olsa yeter kanka elim soğumasın en azından

DX11 Kaldiramayacak kadar eski bir ekran kartı ise muhtelemen açmaz. Hele bir Intel iGPU hiç açmaz.
Bazı İGPU larda çalıştığını görmüştüm yanında modeli yazmadığı için konu açıp sormak istedim

İşlemci modeliniz nedir ki bilemeyiz vahiy gelmiyor bize işlemcinin ne olduğu hakkında
İ5 2400

Son düzenleme:
İ5 2400

İ5 2400

Kral işlemci İ5 2400 İntel HD modelinide söylediğim gibi yanında herhangi bir sayı yazmıyor sadece İntel HD Graphics yazıyor

Poligon bile olsa yeter kanka elim soğumasın en azından

Bazı İGPU larda çalıştığını görmüştüm yanında modeli yazmadığı için konu açıp sormak istedim

İ5 2400
I5 2400 islemcide HD 2000 iGPUsu var. hd 2000 valorantta çalışsa bile tost makinesi gibi çalışır

Geri
Yukarı