Intel HD Graphics Valorant kaldırır mı?

Bir şey daha soracağım görselde gözüktüğü gibi sağ üstte Direct3D DDI: 11.1 yazıyor bu Directx 11 i desteklediğini göstermezmi?

arkadaşın işlemciyi bilmiyirum ama laptop modeli casper nirvana f500
Anladım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöylebir video buldum bunu deneyebilirsiniz.
Kankam bu video işe yaramadı diğerini yapıyorum şuan

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    22,6 KB · Görüntüleme: 16
İnternete İntel HD Graphics 2000 valorant performance yazdığımda bir sürü video karşıma çıkıyor
Onların hepsi de eski video hocam.

Intel HD Graphics 2000'in DirectX 11 desteği bulunmuyor. Maks. 10.1 destekliyor. Bu yüzden Valorant açılmaz.

Valorant minimum DirectX 11 destekli bir kart istemekte.

Zaten ekran kartımla en az 100 150 FPS'i görüyordum şu an ekran kartım NVIDIA GT 730 poligonda 30 FPS alsam bile yeter bana.

Sisteminde ekran kartı var mı? Parça parça anlatmak yerine direkt anlatın.

i5 2400 ile DX11 oyunu açamazsın. Ekran kartın varsa sana sürücü atayım onu kur ve kabloyu ekran kartına bağla, görüntü kablosunu.

Sisteminde ekran kartı var mı? Parça parça anlatmak yerine direkt anlatın.

i5 2400 ile DX11 oyunu açamazsın. Ekran kartın varsa sana sürücü atayım onu kur ve kabloyu ekran kartına bağla, görüntü kablosunu.
Sistemimdeki şuan tek ekran kartı İntelin ekran kartı eğer sürücü ile görüntü gelicekse yine görüntü vermeyen bir ekran kartım vardı onu takıp deneyebilirim

Onların hepsi de eski video hocam.

Intel HD Graphics 2000'in DirectX 11 desteği bulunmuyor. Maks. 10.1 destekliyor. Bu yüzden Valorant açılmaz.

Valorant minimum DirectX 11 destekli bir kart istemekte.

Desteklemediğini biliyorum ama bazı videolarda DirectX 11 destekleyen oyunları DirectX 10 yapmayla ilgili videolar görmüştüm onun için açtım konuyu

O zaman tek çare ekran kartını beklemek.
Galiba öyle

Grafik birimin DX11 desteklemiyor. Ayrıca eğer işlemcin kötüyse, yeni gelen kartı besleyemeyebilir. Oyunları yine zar zor açarsın. İşlemci modelin nedir?

AMD APU ile hiç oynanmıyor. Kullandığımdan biliyorum.

Nasıl oyananmıyor dostum yalan yanlış konuşmayı bırakın artık. 2 senedir R3 4300GE ile oynamadığım oyun yok.

Geri
Yukarı