Intel i5 10210U ekran kartı sürücüsünü kaldırdım tekrar yükleyemiyorum!

rumdo

Femtopat
Acer Swift 3- Intel i5 10210U işletim sistemli bilgisayarımda tam ekran film izlerken ekranda bir çizgi çıkıyordu.
Bunu düzeltmek için müşteri hizmetleri ekran kartı sürücü güncellemesi yapmam gerektiğini söylediler.
Bilmediğim için önce NVIDIA ekran kartı sürücüsünü güncelledim.
Bunun için sürücüleri aygıt yöneticisinden kaldırmam gerektiğini söylediler.
Yönlendirmeleriyle kaldırdım.
Şimdi Intel ekran kartı sürücüsünü yükleyemiyorum. Acer destek sitesinden indirdiğim dosyada .exe veya setup veya install dosyası çıkmadı. Intel sitesinden indirdiğim ZIP dosyasında igxpin dosyasını açarken "bu işletim sistemi desteklenmiyor" hatası veriyor. Bilgisayarı kapatmak sorun olur dediler bilgisayarı kapatamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum. Format attırın dediler format attırmak istemiyorum. Kaldırmak istemiyordum ben yönlendirmeleri sebebiyle mağdur oldum ne yapacağım?

O konuda bir fikrim yok maalesef ama elinizden geliyorsa şimdi format atabilirsiniz.
Şimdi bilgisayarı kapatsam sorun olur mu peki? Bunun garantisini veremeyiz dediler. Neden format atmak gerekiyor bir de? Bilmediğim için soruyorum lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır.

Bilgisayarın tam modeli nedir?
Eğer harici ekran kartı varsa onun da sürücülerini kaldırmanız gerekiyor. Daha sonra önce Intel sürücüsünü; ondan sonra harici kartın sürücüsünü yüklemelisiniz.

Acer Swift 3 - Intel i5 10210U diye biliyorum. NVIDIA sürücüsü vardı onu da kaldırdım. Acer sitesinden indirdiğim dosyada sürücüyü yüklemek için bir dosya bulunmuyor. Evet bilgisayarı açtığımda kuruluydu Windows.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı