Intel i5 4570 MSI R7 250 Sistem Oyun Performansı Nasıldır?

İ5 4570 kardeşim GTX 980'i bile besler tamam R7 250 çok kötü bir kart değil ama sistem biraz dengesiz olucaktır.
Teşekkür ederim. Dengesiz olması ne tür sorunlar oluşturur? Sadece LOL ve CS oynuyorum bunlar da grafikleri olarak çok bir sey değiller. Çok zorlanmayacak bilgisayar diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim yok o tarz oyunlardan hoşlanmiyorum. Tek oynadıklarım CS ve LOL onlarda da orta yuksek ayarlarda +100 almak istiyorum. Yorumun için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın alma bunu. Bütçeni söyle yardım edeyim.
Yok zaten böyle bi sistemim var. sadece ekran kartı ekleyecegim su anki HD 8350 ve gercekten cok ama cok kotu bi ekran kartı.

Güldürme mi? Cezmi son derece haklı bu konuda beni asıl güldüren sen oldun :)

Ayrıca o sistem çöp, çok dengesiz kesinlikle almanı tavsiye etmem.
Teşekkür ederim ama sadece oyun oynayacağım yani bu kadar onemli mi denge

Dengesiz diyorsaniz 200 300 TL arası bi ekran kartı önerin arkadaşlar. Şu anda sistemimde ekran kartı haricinde hepsi mevcut.

İkinci el GTX 750 Tİ'lara bakabilirsiniz.
Hocam o kadar butcem yok. Bu parayla alınacak en iyi ekran kartını alıyorum.

Hocam o kadar butcem yok bu parayla alınacak en iyi ekran kartını alıyorum
Bir de zaten su anki kartımla gayet dengesiz. Şu an HD 8350 kullaniyorum. Eminim bundan kötü bi kart yoktur diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı