Intel i5 4570 MSI R7 250 Sistem Oyun Performansı Nasıldır?

Hocam ikinci eller 350TL pazarlık ile 300'e alırsınız. Pahalıysa R7 260X 250 TL'den R7 265 ise 350 TL'den başlıyor.

Hocam ikinci eller 350TL pazarlık ile 300'e alırsınız. Pahalıysa R7 260X 250 TL'den R7 265 ise 350 TL'den başlıyor.
Biliyorum daha iyi ama vaktim yok buna zaten. Nereden bulabilirim ki çok da kötü bi sistem değil zaten. Yüksek ayarda oynamayacağım orta giriş seviyesi kart olarak iyi bir kart diye düşünüyorum. Sen de benim iyiligimi düşünüyorsun farkındayım. Fena bi sistem olmaz bence diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla sıfır alınacaksa o fiyat aralığında R7 250'den iyisi yok.

Aynen bundan alacam. Birde 400 PSU alacam. Bunlarin toplam 370 TL bence gayet ucuz ve guzel bi performans vereceğini düşünüyorum. Sence nasıl bir şey olur?

Kardeş sana tavsiyem sakın marka alma. O aldığın bilgisayarın fiyatının yarısını markaya ödedin (eğer aldıysan) en azından bir daha bu hataya düşme.

Emin olabilirsiniz asla böyle almayacağım. Toplama en iyisidir teşekkür ederim. İşlemcim RAM'im mevcut Msi R7 250 ekleyecegim. Şu anki kartım HD 8350 gerçekten şu an en kötü kart diyebilirim.

Bilinen bir marka tavsiye ederim. O fiyatlarda daha iyi bir güç kaynağı yok gibi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı