Intel i5 650 sisteme ekran kartı önerisi

İleri de hangi ekran kartını önerirsiniz en fazla 1000TL olsun bu arada çok teşekkür ederim.

O konuyu o zaman açmanız gerekir şu anda ne öneride bulunsak yanaln olur ben 3 ay önde 450₺ verip GTX 960 aldım ve şu anda kur nedeniyle 600₺ ve üzeri fiyatlar veriliyor. Zamanı gelince yeni bir konu açıp öneride bulunmamızı isteyin.
Ama benim fikrim ekran kartı almadan aynı RAM'den 1 tane daha 8 GB modül almanız olur. Performansınız önemli derecelerde artacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodan anlaşılacağı gibi 2x8 RAM olsun bilgisayarınızda.

O konuyu o zaman açmanız gerekir şu anda ne öneride bulunsak yanaln olur ben 3 ay önde 450₺ verip GTX 960 aldım ve şu anda kur nedeniyle 600₺ ve üzeri fiyatlar veriliyor. Zamanı gelince yeni bir konu açıp öneride bulunmamızı isteyin.

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz bu arada kasamdaki bütün parçaları çıkarıp sizin verdiğiniz sistemdekileri bilgisayarciya taktırıp kullanabilirim değil mi?

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz bu arada kasamdaki bütün parçaları çıkarıp sizin verdiğiniz sistemdekileri bilgisayarciya taktırıp kullanabilirim değil mi?

Yaptırabilirsiniz ancak ben güvenmiyorum bilgisayarcılara veya internet kafecilere. İnternette tanlo video var oralardan bakarak aşırı derecede dikkat ederek kendiniz toplayabilirsiniz veya anlayan bir arkadaşınız veya tanıdığınıza toplattırabilirsiniz.

@GFresxZ, bilgisayarcılara toplatmayın, bilgisi olan tanıdığınız varsa ondan yardım isteyin, ve çok zor bir şey değil videolar izleyerek yapabirsiniz, bilgisayarcı size 1-2 saat sonra gelin der, sonrada parçaları alıp kötü parçalar takabilir.

@OLDüyedir3 @GFresxZ bir arkadaşın RX460 ekran kartını alıp 9800GT koyup ben bunla her oyunu açıyorum diyen ve 8 GB olan RAM'i 4 GB düşürüp 2 GB RAM vardı diyen. Bu şekilde çok örnek var sosyal üzerinde.

Geri
Yukarı