Intel i5 6600 Sisteme Anakart ve Ekran Kartı Tavsiyesi

Amd den korkma. Oldukça sağlam grafik işlemcileri var. Anakart olarak B150 işini görür. Ve amd markasında sapphire her zaman f/p ürünüdür. Gtx 960 ı önermem. Bana kalırsa gereksiz bir üretim kart. Gtx 950 ondan iyi (f/p). Önereceğim ekran kartı belirttiğin amd ekran kartlarından ek yüksek modelini almalısın. Tabi psu na da dikkat ederek.
Anakart olarak o dediginizi alicam b150
Bazooka oluyodu sanirim, psu 650 watt corsair 80 plus ozellikli sanirim sorun olmaz? Asus r9 390 alabilirim bu psu ile onerirmisiniz? Sapphirede en yuksek model aldigim sitede 380, birde gigabyte gtx 970 var o ucuz baya diger gtx 970 modelleriyle onu onerir misiniz?

Dostum o güç kaynağı ile r9 390 sorun olabilir. Sen AMD alacaksan Sapphire r9 380, Nvidia alacaksan 960 al. Ama benim önerim kesinlikle Sapphire model ekran kartları.

Dostum o güç kaynağı ile r9 390 sorun olabilir. Sen AMD alacaksan Sapphire r9 380, Nvidia alacaksan 960 al. Ama benim önerim kesinlikle Sapphire model ekran kartları.
390 eger 650 watt 80 plus ile sorun olucaksa gtx 970 gider alirim fiyatlari zaten ayni kafa kafaya zaten anakarttan kisacagim b150 serisi var bazooka degil sanirim b150m-k ve b150m-A serilerinden birini tercih edicem buyuk ihtimalle A kodlu olani, ekrAn kartina psu yeter diye dusunuyorum ama kafami karistirdiniz birdaha 380 almak istemiyorum y gtx970 veya 390 alicam gerekirse sistemi kucultur 960 alirim ama 380 almiyacagim

Amd den korkma. Oldukça sağlam grafik işlemcileri var. Anakart olarak B150 işini görür. Ve amd markasında sapphire her zaman f/p ürünüdür. Gtx 960 ı önermem. Bana kalırsa gereksiz bir üretim kart. Gtx 950 ondan iyi (f/p). Önereceğim ekran kartı belirttiğin amd ekran kartlarından ek yüksek modelini almalısın. Tabi psu na da dikkat ederek.
Asus 390 serisini 650 watt 80 plus corsair ile cAlistirabilirmiyiM? Anakartim asus b150-A modeli ile birlikte yoksa watt konusunda sikinti cikarir mi

Sağolun arkadaşlar anakart konusunda asus b150-A serisi kafama yazildi kesinlikle bu olucak ve 50 dolar gibi onceki anakarttan kâr a geçicem, yeni ekran kartimda ise 300-500 tllik bir açık olusucak 970 veya 390 secersem bunlarıda ayarlayacağım, tek problem nvidia secersem psu yeter okey fakat amd secersem 650 80 plus corsair yeteri kılar mı ve b150-a serisi ile iyi bir sekilde calisirmi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı