İ5 650 sisteme anakart ve ekran kartı tavsiyesi

msi

Hectopat
Daha fazla  
İ5-650 işlemci ve 6 GB DDR3 RAM var. Msi R7 370 ekran kartı almayı düşünüyorum. Bi de anakarta ihtiyacım var. (Benimkiler maalesef yandı) ama ikisinden de pek anlamıyorum. Uyum sıkıntısı yaşamadan günümüz oyunlarını en az mediumda oynamak istiyorum. Anakart için max bütçe 250TL. Şimdiden teşekkürler :)

Bilindik markalar 1156PIN anakart üretmiyor sanırım artık. Asus, MSI gibi bilindik markalar bulabilirsen iyi olur.
Quadro P55-UD3L 1333MHz S+GL+16X 1156p - Sinerji Bilgisayar - 234,30 TL
R7 370 güzel seçim. Ama hani bulamazsan güzel bir anakart, son çare bunu alabilirsin.

Bilindik markalar 1156PIN anakart üretmiyor sanırım artık. Asus, MSI gibi bilindik markalar bulabilirsen iyi olur.
Quadro P55-UD3L 1333MHz S+GL+16X 1156p - Sinerji Bilgisayar - 234,30 TL
R7 370 güzel seçim. Ama hani bulamazsan güzel bir anakart, son çare bunu alabilirsin.
1156p olarak Foxconn ve Quadro var. İkisine de güvenemedim. Aldıktan sonra 6 ayda bozulmasını istemem. Bi şekilde bütçemi ayarlayıp işlemciyi de değiştirerek Msi mı almalıyım yoksa Foxconn veya Quadro'ya güvenebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı